Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Video Galeri Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN
Başkandan Mektup
Sevgili Arkadaşlar, Tatlısıyla acısıyla, bir eğitim öğretim yılını daha arkada bıraktık. Bizler zor koşullara rağmen okulumuza ve camiamıza hizmet etmeye özen gösterdik.

Tatlısıyla acısıyla, bir eğitim öğretim yılını daha arkada bıraktık. Bizler zor koşullara rağmen okulumuza ve camiamıza hizmet etmeye özen gösterdik. Ancak pandemi koşulları, maalesef bu yılda geleneksel pilav şenliğimizi ve önceden planlanan birtakım etkinlikleri gerçekleştirmemize izin vermedi.

 

Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneğince düzenlenen II. ULUSAL EĞİTİMDE DÖNÜŞÜM FORUMU  9-12 Haziran 2021 günlerinde Tarihi Edirne Lisesinde yapıldı. Ülkemizin dört bir yanından gelen eğitimciler okulumazdan çok iyi izlenimlerle ayrıldılar. Bu organizasyonu başarı ile yürüten okulumuzun yöneticilerini candan kutluyorum.

 

Haziran ayında hem vakfımızın, hem de derneğimizin genel kurul toplantılarını Ankara, Edirne ve İstanbuldan katılan arkadaşlarımızla yaptık. Bizleri yeniden bu göreve lâyık bulan arkadaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Elimizden geldiği, gücümüzün yettiği kadar itimatlarınıza lâyık olmaya çalışacağız.

 

Kampüs gelişim projemizin çalışmaları aralıksız ve hızlı bir şekilde devam etmektedir. Kitap bağış kampanyamızda 13.000 kitaba ulaştık. Arkadaşlarımızın son aylarda  bağışladıkları çok sayıdaki kitabı haziran ayı sonunda özel bir araç ile Edirneye gönderdik. Sizlerinde kitap bağışlarınızı bekliyoruz.

 

Son aylarda beni telefonla arayarak yurtdışı gezi talep eden arkadaşlarımızın sayısı hayli arttı. Bu konuda çalışmalarımız devam ediyor. Uygun koşullarda bir tur bulabildiğimizde sizlere duyuracağımı bilmenizi isterim. Şu hususu ayrıca belirtmekte fayda varki aşı serifikası hemen hemen her ülke tarafından istenecek gibi görünüyor. LÜTFEN AŞI OLMAYI İHMAL ETMEYİN.

 

Sözlerime burada son verirken. Hepinize mutlu ve sağlıklı bir tatil ve hayırlı bayramlar dilerim.

Yayınlanma Tarihi: 16 Temmuz 2021 Cuma, 04:18
DİĞER YAZILARI
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Dümen Apt. No:3 D:4 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: elydgenelmerkezi@gmail.com
refona.NET