Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Video Galeri Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN
Başkandan Mektup
Sevgili Arkadaşlar, Çok yoğun geçen üç aylık bir süreden sonra sizlerle buluşmak, gerçekten çok güzel. Bu zaman dilimi içinde bizleri mutlu eden başarılı çalışmalara şahit olduğumuz gibi, bizleri üzen olaylarda yaşadık.

Sevgili Arkadaşlar,

Çok yoğun geçen üç aylık bir süreden sonra sizlerle buluşmak, gerçekten çok güzel. Bu zaman dilimi içinde bizleri mutlu eden başarılı çalışmalara şahit olduğumuz gibi, bizleri üzen olaylarda yaşadık.

Öncelikle Edirne Lisesinden Yetişenler camiasının en büyük ablası olan, sevgili RAYEGAN KÖYATASI hocamızı kaybettik. Hepimizin başı sağ olsun.

2009 Mezunlarımızdan kimya yüksek mühendisi DR. SİBEL ÜGDÜLER arkadaşımızın uluslararası başarısı ile gurur duyduk ve derneğimizin 2022 yılı  ELYD BÜYÜK ÖDÜLÜ’nün, kendine takdim edilesini kararlaştırdık.

Okulumuz öğrencilerinin çeşitli alanlarda elde ettikleri başarılarla da çok mutlu olduk. Genç kardeşlerimizin daha büyük başarılar kazanmalarını teşvik etmek için  elimizden geldiği oranda okulumuza verdiğimiz destekler devam etmektedir.

Yaklaşık olarak 18 yıldır büyük bir sabırla üzerinde çalıştığımız “EDİRNE LİSESİ VE KAMPÜSÜ GELİŞİM PROJESİ” ‘nin ana bölümlerinden olan eski tekel binalarının restorasyonu çalışmalarında sona yaklaştık. Binaların geçici kabulleri geçtiğimiz ay yapıldı. Eksiklerin de kısa zamanda tamamlanarak, gelecek ders yılında hizmete açılması en büyük arzumuzdur.

 Bu konuda verdiği destekleri ve yakın ilgileri nedeniyle, çok değerli valimizin, Sayın H.KÜRŞAT KIRBIYIK beyefendiye şükranlarımızı arz ederiz.

 Cumhuriyetimizin 100. yaşına  ulaştığımız 2023 yılının camiamız mensuplarına sağlık, başarı, mutluluk ve huzur getirmesini diler, saygılar sunarım.

Yayınlanma Tarihi: 28 Aralık 2022 Çarşamba, 12:14
DİĞER YAZILARI
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Günaydın Apt. No:5 K:1 D:6 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: elydgenelmerkezi@gmail.com
refona.NET