Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Video Galeri Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
Haberler
Onlar da Edirne Liseli oldu
Okulumuzun rozetlerini taktılar onlar da Edirne Liseli oldular

Okulumuzun rozetlerini taktılar onlar da Edirne Liseli oldular.

 

Edirne Lisesinin proje lisesi olarak ilan edilmesinden sonra, okulumuza olan ilgi ve istek çok artı.Türkiye genelinde yapılan sınav sonucunda, okulumuzu birinci tercihi olarak seçen ve sınavda en yüksek puanı alan 120 öğrenci lisemizde okuma hakkını kazanmış oldu.

 

Aldığımız bilgilere göre, okulumuza kaydolan bu yeni kardeşlerimizin yaklaşık yarısının Türkiye genelinde ilk %3 ilâ %5 arasında bulunan üstün başarılı öğrenciler arasında olmaları da bizi gerçekten çok mutlu etti. Bu yeni öğrencilerimizin okulumuzu tanımaları ve Edirne Lisesi ailesine katılımlarının bir simgesi olarak geleneksel rozet takma töreni için 5 Eylül 2019 günü okulumuzda bir toplantı yapıldı.

 

Edirne Lisesi Müdürü Sayın Recep ŞENTÜRK bir konuşma yaparak, öğrencilerimize hoş geldiniz dediler. Daha sonra da ELEV ve ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN bir konuşma yaparak LGS de gösterdikleri üstün başarıları nedeniyle genç kardeşlerimizi kutladılar.

 

Okulumuzda düzenlenen bu törende Edirne Lisesinde okuma hakkı kazanan 120 arkadaşımıza okulumuzun rozetleri takıldı. Sevgili velilerimizin de katıldığı törende yeni öğrencilerimiz kura çekerek sınıflarını belirlediler. Salondaki törenden sonrada öğrencilerimiz sınıf öğretmenlerinin rehberliğinde okulumuzu ve tesislerimizi tanıtma turuna katıldılar.

Yayınlanma Tarihi: 08 Ekim 2019 Salı, 05:16
HABERLERE GERİ DÖN
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Dümen Apt. No:3 D:4 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: elydgenelmerkezi@gmail.com
refona.NET