Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Video Galeri Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
Haberler
Mehmet Kıyıcı müdürümüze teşekkürler
Tarihi Edirne Lisesinin, idari kadrosunda değişiklikler yapıldı ve değerli müdürümüz Sayın MEHMET KIYICI beyefendi de bir başka göreve atandılar.

Tarihi Edirne Lisesinin, Millî Eğitim Bakanlığınca Proje Lisesi olarak seçilmesi nedeniyle, ilgili yönetmelik gereğince, okulumuz idari kadrosunda değişiklikler yapıldı ve değerli müdürümüz Sayın MEHMET KIYICI beyefendi de bir başka göreve atandılar.

Çok iyi bir eğitimci olan Sayın Kıyıcı, meslek hayatının büyük bir bölümünü okulumuzda geçirmiş olup öğretmen, müdür yardımcısı, müdür başyardımcısı ve okul müdürü olarak tarihi lisemize uzun yıllar çok büyük hizmetlerde bulunmuştur.

Okulumuzun gelişmesinde, özellikle de proje lisesi olmasında, çok büyük katkıları ve emekleri bulunan Sayın Kıyıcı’ya camiamızın şükranlarını arz ediyoruz. Sayın KIYICI sizi hiçbir zaman unutmayacağız. Size sağlıklı uzun ömürler diler, saygılar sunarız.
 

Yayınlanma Tarihi: 08 Ekim 2019 Salı, 05:17
HABERLERE GERİ DÖN
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Dümen Apt. No:3 D:4 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: elydgenelmerkezi@gmail.com
refona.NET