Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Video Galeri Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
Haberler
Yaz kampımız eğlenceli geçti
İngilizce konuşma yaz kampımız bu yıl da çok eğlenceli geçti

İngilizce konuşma yaz kampımız bu yıl da çok eğlenceli geçti

 

Öğrencilerimizin İngilizce konuşma pratiklerini daha da geliştirmek amacıyla haziran ayının son iki haftasında Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi, İngilizce öğretmenliği bölümüyle iş birliği yaparak düzenlediğimiz İNGİLİZCE KONUŞMA YAZ KAMPI bu yılda, geçen yılki deneyimimizin ışığında düzenlenen yeni bir programla yapıldı ve çok başarılı oldu.

 

Bu yıl programa, müzik, sportif ve kültürel aktiviteler, doğa ve sanayi kuruluşu ziyareti gibi yeni etkinlikler eklenince kampımız daha da neşeli geçti. Kampa katılan öğrencilerimize “İngilizce katılım belgeleri” görev yapan gönüllü öğretmenlerimiz ile öğretmen adayı arkadaşlarımıza da teşekkür plaketi ve küçük armağanlar takdim edildi.

 

Kapanış töreninde bir konuşma yapan Genel Başkanımız Atıl ERMAN öğrencilerimizi başarılarından dolayı kutladı ve öğretmen arkadaşlarımıza da gönüllü hizmetleri için şükranlarını sundu. Kampın tüm giderleri vakfımız ve derneğimizce karşılandı.

Yayınlanma Tarihi: 08 Ekim 2019 Salı, 05:19
HABERLERE GERİ DÖN
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Dümen Apt. No:3 D:4 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: elydgenelmerkezi@gmail.com
refona.NET