Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Video Galeri Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
Haberler
ELYD camiasına katıldılar
Edirne Lisesini bitirdiler ELYD camiasına katıldılar

Edirne Lisesini bitirdiler ELYD camiasına katıldılar.

 

Tarihi Edirne Lisesinin geleneksel Bayrak ve flama devir teslim ve diploma töreni 12 Haziran 2019 Çarşamba Günü Okulumuz tören alanında yapıldı. Çok büyük bir ilgi ve katılımın olduğu törende duygusal anlarda yaşandı.

 

Okul müdürü Sayın Mehmet KIYICI ’nın açılış konuşmasıyla başlayan törende daha sonra Genel Başkanımız Atıl ERMAN bir konuşma yaparak genç mezunlarımızı başarılarından dolayı kutladı ve “Sizde artık benim gibi bir Edirne Lisesi yetişeni oldunuz. Okulumuzu sakın unutmayın ve onunla ilişkilerini hep devam ettiriniz. Belki 10-15 yıl sonra böyle bir törende benim yerime sizlerden birisi konuşma yapacak ve yeni mezunları o kutlayacak. Size yüksek öğreniminizde de başarılar diliyorum.” Diyerek sözlerine son verdi.

 

Bundan sonra okulumuzu derece ile bitiren birinci SİMGE OKUMUŞ, ikinci SİMAY YILMAZ ve üçüncü BURCU AKSU kardeşlerimize derneğimizin kristal başarı ödülleri takdim edildi.

 

Artık sıra geleneksel Bayrak ve flama teslim törenine gelmişti. Okulumuzun şanlı Bayrak ve flaması son sınıflar tarafından 11. sınıftaki kardeşlerine geleneksel hale gelen törenle teslim edildi. Daha sonra son sınıflar tek tek isimleri okunarak sahneye davet edildiler ve sınıf öğretmenleri tarafından kendilerine mezuniyet belgeleri verildi. Daha sonra da bu kez öğrenciler tüm öğretmenlerine çiçekler takdim ederek, şükranlarını arz ettiler.

 

Törenin sonunda verilen komutla kepler havada uçuşurken gençlerin mutlulukları da zirveye ulaşmıştı.

Yayınlanma Tarihi: 08 Ekim 2019 Salı, 05:19
HABERLERE GERİ DÖN
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Dümen Apt. No:3 D:4 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: elydgenelmerkezi@gmail.com
refona.NET