Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Video Galeri Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
Haberler
Yusuf Büyük’ü ziyaret ettik
Ortaöğretim Genel Müdürümüz sayın Yusuf Büyük beyefendiyi makamımda ziyaret ettik

Ortaöğretim Genel Müdürümüz sayın Yusuf Büyük beyefendiyi makamımda ziyaret ettik.

 

Okulumuzun proje Lisesi olması, bir önceki yıl bakanlığın ilgili komisyonunca da uygun bulunmasına rağmen, son dakikada bakanlık makamına onaya sunulurken,listeden çıkartılması camiamızı çok üzmüş ve tepkiye yol açmıştı. Bu yıl ise okulumuzun niteliklerini ve tarihi geçmişini de dikkate alan bakanlığımız Ortaöğretim Genel Müdürlüğünün,Lisemizi Proje Lisesi statüsüne alması, camiamızı çok mutlu etti.

 

İşte bu memnuniyetin bir ifadesi olarak, Genel Başkanımız Atıl Erman Ankara’ya giderek, Ortaöğretim Genel Müdürü Sayın YUSUF BÜYÜK beyefendiyi 24 Temmuz 2019 günü makamlarında ziyaret ettiler ve camiamızın şükranlarını belirten bir plaketimizi, kendilerinetakdim ettiler.

 

Sayın Genel Müdürümüzün son derece Misafirperverliğinde geçen görüşme de genel başkanımız kendilerine okulumuzun tarihi ve Edirne Lisesi ve Kampüsü Gelişim Projesi kitaplarını sundular ve vakfımız ile derneğimizin okulumuza yaptığı hizmetler ile ilgili açıklamalarda bulunarak, kendilerini Edirne’mize davet ettiler.

Yayınlanma Tarihi: 08 Ekim 2019 Salı, 05:20
HABERLERE GERİ DÖN
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Dümen Apt. No:3 D:4 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: elydgenelmerkezi@gmail.com
refona.NET