Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Video Galeri Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
Haberler
Yeni öğrencilerimizin şubeleri belirlendi
Yeni öğrencilerimizin şubeleri okulumuzda yapılan kura çekimi töreni ile belirlendi.

Edirne lisesinin  konferans salonunda, her yıl canlı olarak yapılmakta olan “Geleneksel rozet takma ve yeni öğrencilerin  şube belirleme töreni” bu yıl kovid-19 pandesi nedeniyle okulumuz salonunda yapılamadı.

Okulumuz yöneticileri, buna bir çözüm olarak, uzaktan eğitimde kullanılan Zoom bilgisayar sistemini kullanarak, yeni öğrencilerimizin bu töreni ve kura ile saptanan yeni şubelerini evlerinden canlı olarak izlemelerini ve öğrenmelerini  sağladılar.

Okul Müdürü Recep ŞENTÜRK’ün açılış konuşmasıdan sonra ELEV ve ELYD Genel başkanı Atıl ERMAN da genç kardeşlerimize Edirne lisesi ailesine hoş geldiniz diyerek başarılar dilediler. Daha sonra okulumuzu birincilikle kazanan DÜŞÜM DURU ERÇİN  yeni kaydolan öğrenci arkadaşları adına bir konuşma yaparak, böyle köklü bir okulu kazandıkları için mutlu oldukların belirti.

Konuşmalardan sonra okulumuz öğretmenlerinde oluşan bir kurul kura ile şubeleri saptadılar. Okulumuzu kazanarak  kaydolan yeni kardeşlarimize bizde başarılar diler, aramıza hoş geldiniz deriz.

Yayınlanma Tarihi: 24 Eylül 2020 Perşembe, 12:13
HABERLERE GERİ DÖN
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Dümen Apt. No:3 D:4 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: elydgenelmerkezi@gmail.com
refona.NET