Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Video Galeri Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
Haberler
Pilav şenliklerimiz yine ertelendi
Kovid-19 pandemisi nedeniyle geleneksel pilav şenliklerimizi yine ertelemek zorunda kaldık

Dünyada ve ülkemizde görülen KOVİD-19 pandemisi sebebiyle, her yıl 23 Nisanda yapılmakta olan geleneksel Pilav şenliklerimizi, 29 Ekime ertelemek zorunda kalmıştık.Ancak son zamanlarda Sağlık Bakanlığımızca yayınlanan günlük açıklamalarda da görüldüğü üzere  maalesefvak’a sayısındaki artışlar, bu tip büyük çaplı toplantıların, Ekim ayı sonunda yapılmasının da mümkün olamıyacağını göstermektedir.

Bu durum karşısında kesin bir karar vermek olanaklı değil. Eğer koşullar elverişli olursa, 23 Nisan 2021 de pilav şenliklerimizi gercekleştirebilirsek son iki yılın ödüllerinin dağıtımını birlikte yapmayı düşünmekteyiz.

Eğer o tarihte de koşullar uygun olmaz ise, o zaman her arkadaşımızın ödülünü kargo aracılığı ile kendilerine ulaştırmayı planlamaktayız. İnsan sağlığının herşeyin önünde olduğu gerçeği kabul ederek, o günün koşuları uyarınca gerekeni yapacağımızın bilinmesini rica ederiz.

Yayınlanma Tarihi: 24 Eylül 2020 Perşembe, 12:29
HABERLERE GERİ DÖN
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Dümen Apt. No:3 D:4 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: elydgenelmerkezi@gmail.com
refona.NET