Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Video Galeri Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
Haberler
Millî Eğitim Bakanımız Lisemizi ziyaret etti
Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk Tarihi Edirne Lisesini ziyaret ettiler

Millî Eğitim Bakanımız Prof.Dr. Sayın Ziya Selçuk 25 Şubat 2021 Perşembe günü okulumuzu şereflendirdiler.Sayın valimiz Ekrem Canalp ve sevgili Millî Eğitim Müdürümüz Dr.ÖnderArpacı’nın da refakat ettiği bakanımızı ve konuklarımızı, okulumuz girişinde okul müdürümüz ve öğrencilerimiz ile ELEV vakfı başkanımız ve okul aile birliği başkannımız karşıladılar.

Bakan bey, okulumuz Cemal Gökçe salonunda A HABER televizyonuna canlı olarak bağlanarak,  eğitimle ilgili konularda sorulan soruları cevapladılar. Konuşmaları sırasında okulumuzdan da övgüyle söz ettiler. Daha sonra ise iki ayrı sınıfı ziyaret eden bakanımız, burada öğrenciler ilesohbet ettiler ve Cemal Gökçe salonunda öğrencilerle toplu fotoğraf çektirdiler.

Ayrılmadan önce öğretmenlerimize hitap eden bakanımız, bilahare okulumuz merdivenlerinde öğretmenlerimizle topluca bir hatıra fotoğrafı çektirerek vedalaştılar.

Kovit 19 pandemisinin yoğun bir şekilde devam ettiği günlerde okulumuzu ziyaret ederek, bizleri şereflendiren Sayın Bakanımız Prof.Dr. Ziya Selçuk Beyefendiye şükranlarımızı arz ediyoruz.

Yayınlanma Tarihi: 06 Nisan 2021 Salı, 18:13
HABERLERE GERİ DÖN
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Dümen Apt. No:3 D:4 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: elydgenelmerkezi@gmail.com
refona.NET