Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Video Galeri Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
Haberler
Eğitimde Dönüşüm Forumu
II. Ulusal Eğitimde Dönüşüm Forumu tarihi lisemizde yapıldı

Kısa adı EYUDER olan “Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği”nin düzenlediği II.ULUSAL EĞİTİMDE DÖNÜŞÜM FORUMU bilimsel kongresi 9-12 Haziran 2021 günleri arasında Tarihi Edirne Lisesinde yapıldı.EYUDER Başkanı Sayın Dr.ADEM ÇİLEK’in açılış konuşmasından sonra Edirnemizin değerli valisi Sayın Ekrem Canalp beyefendi de İlimizde yapılan  eğitim çalışmaları ile ilgili geniş açıklamalarda bulundular.

 

Ülkemizin en değerli eğitimcilerinden, İSTANBUL MEF ÜNİVERSİTESİ, Eğitim Fakültesi Dekanı olan PROF. DR. MUSTAFA ÖZCAN hocamız ise yaptığı konuşmasında “Tuğla Okuldan Tıkla Okula” başlığı ile eğitimdeki dönüşümleri anlattılar. Aynı gün öğleden sonraki oturumda ise ünlü eğitim yazarı sayın ABBAS GÜÇLÜ ise “Pandemi Sonrası Eğitim” konulu bir sunum yaptılar.

 

Dört gün boyunca çeşitli üniversitelerinden gelen Eğitim fakültesi öğretim üyeleri ile konularında uzman olan eğitimciler,çok değişik konularda bilimsel çalışmalar yaptılar. Yurdumuzun her köşesinden kongreye katılmak için gelen öğretmenler Edirnemizin tarihi yerlerini gezme fırsatı da buldular.

 

Böyle yüksek katılımlı bir bilimsel toplantıya evsahipliğini aksatmadan başarı ile yapan okulumuz yöneticilerini kutluyoruz.

Yayınlanma Tarihi: 16 Temmuz 2021 Cuma, 04:26
HABERLERE GERİ DÖN
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Günaydın Apt. No:5 K:1 D:6 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: elydgenelmerkezi@gmail.com
refona.NET