Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Video Galeri Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
Haberler
Burs fonuna katkılarınızı bekliyoruz
ELEV burs fonuna bu yıl sizin de katkılarınızı bekliyoruz

Değerli Dostlar,

EDİRNE LİSESİ EĞİTİM VAKFI olarak, lisemizde okuyan sevgili öğrencilerimiz ile mezunlarımız arasından yüksek öğrenime devam eden,  ekonomik güçleri zayıf, başarılı genç kardeşleimize eğitime destek bursları vermekteyiz.

Geçtiğimiz eğitim ve öğretim yılında aylık burs miktarını 300.-TL olarak saptamış ve 40 kardeşimize sizlerin destek ve yardımlarınızla burs vermiştik. Sınıflarını geçmiş olan kardeşlerimizin bursları bu yılda devam edecektir. İçinde bulunduğumuz ekonomik koşulları da  dikkate alarak bu yıl aylık destek bursunu 350.TL olarak saptadık. Vakfımızca bu yıl da 40 kardeşimize 9 ay süre ile eğitime destek bursu ödenecektir.

Takdir edersiniz ki vakfımızın olanakları sınırlıdır. Okulumuza yaptığımız yatırımlar ve çeşitli alanlarda verdiğimiz destekler de dikkate alınırsa, burs fonuna ayırabileceğimiz miktar, ihtiyaç duyulan giderleri maalesef karşılayamamaktdır. Bu nedenledir ki sizlerin yardım ve desteklerine ihtiyaç duymaktayız.

Sevgili Kardeşlerim,

Ülkemizin geleceğini teslim edeceğimiz gençlerimizin, daha iyi yetişmelerine katkıda bulunmak, ihtiyacı olan evlatlarımızı desteklemek, biz yetişkinlerin görevidir diye düşünmekteyiz. Bu alanda yapılacak yardım ve destekler, hayırların en büyüklerindedir.

Arzu eden ve gücü yeten arkadaşlarımızın bir öğrencinin bir yıllık bursunu karşılamasını, gücü yetmiyenlerin 4 veya 5 aylık burs kadar katkıda bulunmalarını, ama her arkadaşımızın hiç olmazsa bir aylık burs kadar bir destek vermelerini istirham ediyorum

Muhterem Arkadaşlarım,

Sizlerde takdir ki “HER NESİL KENDİNDEN SONRA GELECEK  NESİLLER İÇİN FEDARLIKTA BULUNMALIDIR” Geçen yıl olduğu gibi bizler, bu yıl da destek ve yardımda bulunanları bültenimizde sizlere duyuracağız.

Ne olur desteklerinizi bu evlatlarımızdan esirgemeyiniz. Bu bülteni en az 2300 arkadaşımız okumaktadır. Ancak üzülerek bildiriyorum ki geçen yıl sadece ve sadece 47 arkadaşımız burs fonumuza destek verdi. Allah onlardan razı olsun

Toptan ödeme yapmak sizi zorluyorsa, bankanıza düzenli ödeme talimat verin, her ay sizin saptayacağınız miktarda ki katkınızı vakfımız hesabına havale etsinler. Hiç olmazsa bir aylık burs miktarı kadar yardımda bulunun.

Burs fonumuza yapacağınız yardımlarınız için, tüm katılımcı arkadaşlarıma, şimdiden şükranlarımı arz eder, Allah hayırlarını kbul etsin der, sağlık ve mutluluk dileklerimle saygılar sunarım.

ATIL ERMAN

ELEV BAŞKANI

Yayınlanma Tarihi: 30 Eylül 2021 Perşembe, 15:15
HABERLERE GERİ DÖN
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Günaydın Apt. No:5 K:1 D:6 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: elydgenelmerkezi@gmail.com
refona.NET