Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Video Galeri Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
Haberler
Öğretmenler Gününü bu yıl da Edirne’de coşkuyla kutladık
Her yıl olduğu gibi bu yılda, 24 Kasım ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ Edirne’mizde büyük bir coşku ile kutladık.

Her yıl olduğu gibi bu yılda, 24 Kasım ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ Edirne’mizde büyük bir coşku ile kutladık. Önce okulumuz Mehmet Halazaoğlu Konferans salonundaki törene katıldık. Öğrencilerimizin hazırladıkları program gerçekten muhteşemdi. Emeği geçenleri candan kutluyoruz.

Daha sonra öğretmenler odasında yapılan ikramlar ve içilen çaylar kadar, bu törene katılan emekli öğretmenlerimizle yapılan sohbetler de çok güzeldi. Derneğimizce hazırlanan ufak armağanlarda törenden sonra sevgili öğretmenlerimize takdim edildi.

Bu gün münasebetiyle Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret eden derneğimiz ve Vakfımız heyeti, Başta değerli Müdürümüz Sayın Dr.ÖNDER ARPACI Beyefendi ile orada görev yapan tüm öğretmenlerin günlerini kutlayarak onlara da küçük armağanlar takdim ettiler.

Heyetimiz daha sonra Edirne Belediyesine geçerek, kendisi de eski bir eğitimci olan Sevgili  Belediye başkanımız Sayın RECEP GÜRKAN’ ı makamında ziyaret ettiler ve okulumuz ile camiamıza destekleri nedeniyle teşekkür ederek, öğretmenler günü kutladılar.

Aynı gün Trakya Üniversitesi ile Eğitim Fakültesinin öğretim üyelerini de ziyaret eden heyetimiz her alanda yaptıkları iş birliği ve destekleri için şükranlarını sundular ve kendilerine de küçük armağanlar takdim ettiler.

Yayınlanma Tarihi: 28 Aralık 2022 Çarşamba, 12:43
HABERLERE GERİ DÖN
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Günaydın Apt. No:5 K:1 D:6 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: elydgenelmerkezi@gmail.com
refona.NET