Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Videolarımız 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Video Galeri Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
Haberler
Sayın Valimiz Yunus SEZER Beyefendi Lisemizi Gezdiler.
Ağustos ayında yayınlanan Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile ilimiz valiliğine atanan Sayın YUNUS SEZER beyefendi. 22 Eylül Cuma günü okulumuza teşrif ederek, incelemelerde bulunmuşlardır..

Ağustos ayında yayınlanan Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile ilimiz valiliğine atanan Sayın YUNUS SEZER beyefendi. 22 Eylül Cuma günü okulumuza teşrif ederek, incelemelerde bulunmuşlardır.

Sayın valimizin ziyaretleri sırasında İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Önder Arpacı ile Milli eğitim müdür yardımcıları ve il özel idaresi yöneticileri de kendilerine eşlik ettiler.

Özellikle “ Kampüs Gelişim Projemiz” kapsamında çok büyük önem verdiğimiz, eski tekel binalarının restorasyonu konusuna sayın valimizin gösterdikleri hassasiyet bizleri çok mutlu etti. Yaklaşık bir yıldır duraklayan çalışmaların,  yeniden başlatılarak kısa sürede bu tesislerin evlatlarımızın hizmetine açılması, en büyük dileğimizdir.

Okulumuz mevcut binasını ve müzesini de gezen değerli valimiz bir sınıfta öğrenciler ile de görüşmüşlerdir. Lisemiz yöneticileri ve kendilerine eşlik eden heyetle birlikte okulumuz binasında bulunan “Edirne Lisesi Şehit ve Gaziler Anıtı” önünde bir anı fotoğrafı çektirerek lisemizden ayrılmışlardır.

Yayınlanma Tarihi: 04 Ekim 2023 Çarşamba, 15:23
HABERLERE GERİ DÖN
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Günaydın Apt. No:5 K:1 D:6 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: [email protected]
refona.NET