Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Videolarımız 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Video Galeri Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
Haberler
Elev Vakfı Burs Fonuna Bu Yıl Sizinde Katkılarınızı Bekliyoruz.
EDİRNE LİSESİ EGİTİM VAKFI olarak, lisemizde okuyan sevgili öğrencilerimiz ile mezunlarımız arasından yüksek öğrenime devam eden, ekonomik güçleri zayıf, başarılı genç kardeşleimize eğitime destek bursları vermekteyiz.

Değerli Dostlar,

EDİRNE LİSESİ EGİTİM VAKFI olarak, lisemizde okuyan sevgili öğrencilerimiz ile mezunlarımız arasından yüksek öğrenime devam eden, ekonomik güçleri zayıf, başarılı genç kardeşleimize eğitime destek bursları vermekteyiz.

Geçtiğimiz eğitim ve öğretim yılında aylık burs miktarını 500.- TL olarak saptamış ve 45 kardeşimize sizlerin destek ve yardımlarınızla burs vermiştik. Sınıflarını geçmiş olan kardeşlerimizin bursları bu yılda devam edecektir. İçinde bulunduğumuz ekonomik koşulları da dikkate alarak bu yıl aylık destek bursunu 750.- TL olarak saptadık. Vakfımızca bu yıl da 50 kardeşimize eğitime destek bursu ödenecektir.

Takdir edersiniz ki vakfımızın olanakları sınırlıdır. Okulumuza yaptığımız yatırımlar ve çeşitli alanlarda verdiğimiz destekler de dikkate alınırsa, burs fonuna ayırabileceğimiz miktar, ihtiyaç duyulan giderleri maalesef karşılayamamaktadır. Bu nedenledir ki sizlerin yardım ve desteklerine ihtiyaç duymaktayız.

Sevgili Kardeşlerim,

Ülkemizin geleceğini teslim edeceğimiz gençlerimizin, daha iyi yetişmelerine katkıda bulunmak, ihtiyacı olan evlatlarımızı desteklemek, biz yetişkinlerin görevidir diye düşünmekteyiz. Bu alanda yapılacak yardım ve destekler, hayırların en büyüklerindedir.

Arzu eden ve gücü yeten arkadaşlarımızın bir öğrencinin bir yıllık bursunu karşılamasını, gücü yetmiyenlerin 4 veya 5 aylık burs kadar katkıda bulunmalarını, ama her arkadaşımızın hiç olmazsa bir aylık burs kadar bir destek vermelerini istirham ediyorum.

Sizlerde takdir edersiniz ki "HER NESİL KENDİNDEN SONRA GELECEK NESİLLER İÇİN FEDARLIKTA BULUNMALIDIR" Geçen yıl olduğu gibi bizler, bu yıl da destek ve yardımda bulunanları bültenimizde sizlere duyuracağız.

VAKFIMIZIN HESAP NUMARASI

Türkiye VAKIFLAR Bankası

Taksim Şubesi

TR18 0001 5001 5800 7287 2308 33

Ne olur desteklerinizi bu evlatlarımızdan esirgemeyiniz. Bu bülteni en az 2600 arkadaşımız okumaktadır. Ancak üzülerek bildiriyorum ki geçen yıl sadece ve sadece 76 arkadaşımız burs fonumuza destek verdi. Allah onlardan razı olsun.

Toptan ödeme yapmak sizi zorluyorsa, bankanıza düzenli ödeme talimat verin, her ay sizin saptayacağınız miktarda ki katkınızı vakfımız hesabına havale etsinler. Hiç olmazsa bir aylık burs miktarı kadar yardımda bulunun.

Burs fonumuza yapacağınız yardımlarınız için, tüm katılımcı arkadaşlarıma, şimdiden şükranlarımı arz eder, Allah hayırlarını kabul etsin der, sağlık ve mutluluk dileklerimle saygılar sunarım.

ATIL ERMAN ELEV BAŞKANI

Yayınlanma Tarihi: 04 Ekim 2023 Çarşamba, 16:11
HABERLERE GERİ DÖN
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Günaydın Apt. No:5 K:1 D:6 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: [email protected]
refona.NET