Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Videolarımız 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Video Galeri Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN
Başkandan Mektup
Sevgili Arkadaşlar, Üç ay gibi uzunca bir aradan sonra yine buluşmak ve sizlere hitap edebilmek, benim için mutlulukların en güzeli.
Başkandan Mektup
Sevgili Arkadaşlar, Çok yoğun geçen üç aylık bir süreden sonra sizlerle buluşmak, gerçekten çok güzel. Bu zaman dilimi içinde bizleri mutlu eden başarılı çalışmalara şahit olduğumuz gibi, bizleri üzen olaylarda yaşadık.
Başkandan Mektup
Sevgili Arkadaşlar, Yeni bir bültende daha sizlere hitap etmenin verdiği mutluluk ile hepinize saygılar sunarak, sağlık ve mutluluklar dilerim.
Başkandan Mektup
Dünyamıza ve ülkemize, yaklaşık iki buçuk yıl sıkıntılı günler yaşatan, COVİD-19 pandemisi nedeniyle gerçekleştire- mediğimiz, geleneksel pilav şenliklerimizi,bu yıl 19 Mayıs haftasında yapabilmenin mutluğunu yaşadık ve sizlerle kucaklaşarak hasret giderdik.
Başkandan Mektup
Sevgili Arkadaşlar, Pandemi koşulları nedeniyle 2 sene ara vermek zorunda kaldığımız geleneksel pilav şenliklerimizi, sağlık önlemlerini de dikkate alarak...
Başkandan Mektup
Sevgili Arkadaşlar, Üzücü ve sıkıntılı geçen bir yılı da geride bırakarak,  yeni bir yıla girmenin umudunu ve  mutluluğunu yaşıyoruz.
Başkandan Mektup
Sevgili Arkadaşlar, Yaklaşık bir buçuk yıldan bu yana, KOVİT-19   pandemisi nedeniyle, ara verilen  yüzyüze eğitime,  okulumuzda da çok şükür, yeniden  başlandı.
Başkandan Mektup
Sevgili Arkadaşlar, Tatlısıyla acısıyla, bir eğitim öğretim yılını daha arkada bıraktık. Bizler zor koşullara rağmen okulumuza ve camiamıza hizmet etmeye özen gösterdik.
Başkandan Mektup
Sevgili Arkadaşlar, Dünyamızın ve Ülkemizin içinde bulunduğu ağır pandemi koşullarına rağmen elimizden geldiği kadar derneğimizin ve vakfımızın faaliyetlerine devam etmeye gayret ettik.
Başkandan Mektup
Sıkıntılı ve üzücü haberlerle dolu geçen üç aylık bir periyot sonrası, yeniden sizlerle buluşmak, gerçekten çok güzel bir duygu.
Başkandan Mektup
Sevgili Arkadaşlar, Yine üç aylık bir tatil dönüşünde sizlerle buluşmak, mutlukların en güzeli.
Başkandan Mektup
Sevgili Arkadaşlar,  Kovit- 19 pandemisi nedeniyle, dünyanın ve ülkemizin, yaşamakta olduğu olağan üstü koşullar, üç ayı aşkın bir süredir evlerimizde oturmamızı zorunlu hale getirdi.
Başkandan Mektup
Sevgili Arkadaşlar, Yeni yıl ile birlikte yoğun bir tempo ile çalışmalarımıza başladık ve çeşitli faaliyetler yaparak, okulumuza ve sizlere hizmetler vermeye gayret ettik.
Başkandan Mektup
Sevgili Arkadaşlar, Sizlere bu defa bültenimizin 100. sayısından sevgilerimi ve saygılarımı sunarak mektubuma başlıyorum.
Başkandan Mektup
Sevgili Arkadaşlar, Üç aylık bir aradan sonra yeniden sizlerle buluşmak beni mutlu ediyor.
Başkandan Mektup
Bir zamanların ana haberleşme aracı olan mektup, artık tarihe karıştı ama...
Başkandan Mektup
Sevgili Arkadaşlar, Çok yoğun geçen, üç aylık bir periyottan sonra, yeniden sizlerle buluşmak, mutlulukların en güzeli.
Başkandan Mektup
Sevgili Arkadaşlar, Derneğimiz 2019 yılı ocak ayında 85. yaşını tamamlamış oluyor.
BAŞKANDAN MEKTUP
BAŞKANDAN MEKTUP
Sevgili Arkadaşlar, 161. Yıl hazırlıklarını yaparken aldığımız bir haber bizi adeta yıktı.
BAŞKANDAN MEKTUP
BAŞKANDAN MEKTUP
Yeni bir yıla daha ulaşmanın mutluluğu ile hepinize saygılar sunuyor, sizlere sağlık ve mutluklar diliyorum.
BAŞKANDAN MEKTUP
Sevgili Arkadaşlar, İyi bir tatil geçirdiğinizi umuyorum, dört aylık bir aradan sonra, sizlere yeniden merhaba demenin verdiği mutlulukla, sizlere saygılar sunuyorum.
Başkandan Mektup
Sevgili Arkadaşlar, Biz Edirne Liseliler için çok büyük bir önem taşıyan, 23 Nisan Pilav şenliklerini, sevgi ve coşkuyla kutlamanın verdiği mutlulukla, yaşadığımız kentlere döndük.
Başkandan Mektup
Sevgili Arkadaşlar, Son üç aydır, 160 yıllık bir tarihe, birikime ve geleneklere sahip olan Edirne Lisesi’nin eski mezunları olarak 160. yıla erişmenin mutluluğunu yaşamaktayız.
Başkandan Mektup
Sevgili Arkadaşlar, 2017 yılına girdiğimiz bu günlerde tarihi Edirne Lisesinin de 160. yılına ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Başkandan Mektup
Sevgili Arkadaşlar, Yeni bir bültenle daha, sizlere ulaşmanın mutluluğu içinde, hepinizi en halisane duygularımla selamlıyorum.
Başkandan Mektup
Başkandan Mektup

Sevgili arkadaşlar, İki aylık bir aradan sonra, tekrar sizlerle buluşmak, mutlukları sizlerle paylaşmak ne kadar güzel.

Başkandan Mektup
Sevgili arkadaşlar, Yeni bir yıla daha sizlerle birlikte, sağlıklı olarak başlamanın mutluluğu ile hepinizi saygılarımla selamlıyorum.
Başkandan Mektup

Dolu dolu yaşadığımız 2015 yılının da sonuna geldik.

Başkandan Mektup
Sevgili Arkadaşlar, Dernek yönetiminde görev aldığım 2004 yılından bu yana 11 yıl geçmiş, ilk hazırladığım bülten 25. Bültendi.
Başkandan Mektup
Sevgili Arkadaşlar, İki aylık bülten periyodu ne çabuk geçti derken, bir de baktık ki üç yılık bir çalışma dönemini daha bitirmişiz.
Başkandan Mektup
Sevgili Arkadaşlar, Çok yoğun geçen Aralık ayından sonra, bir yılı daha arkamızda bırakarak, 2015 yılına büyük bir şevkle ve heyecanla  başladık.
Başkandan Mektup
Sevgili Arkadaşlar, Zaman su gibi akıp geçiyor.
Başkandan Mektup
Sevgili Arkadaşlar, Uzunca bir yaz tatilinden sonra sizlerle yeniden buluşmak ne kadar güzel, umut ediyorum ki sizler iyi bir tatil geçirmişsinizdir.
Başkandan Mektup

Sevgili Arkadaşlar, Yoğun ve yorucu geçen iki aylık bir dönemi büyük bir mutlulukla yaşadıktan sonra, görevini yerine getirmenin huzuru ve sevinciyle, yine birlikteyiz.

Başkandan Mejtup

Sevgili Arkadaşlar, Lisemizin 157. Yılına ve derneğimizin 80. Yılına ulaştığımız bu günlerde sizleri en içten duygularla selamlıyorum.

Başkandan Mektup
Sevgili Arkadaşlar, 2014 yılına girdiğimiz şu günlerde birçok mutluluğu birlikte yaşıyoruz. Öncelikle yeni bir yıla daha, sizlerle birlikte sağlık ve mutlulukla girmiş olduğumuz için sevinçliyiz.
Başkandan Mektup
Sevgili Arkadaşlar,
Çok, ama çok yoğun çalışmalarla geçen iki aylık zaman diliminden sonra hepinize selamlar sevgiler sunuyoruz.
Başkandan Mektup
Sevgili Arkadaşlar,
 
Haziran bültenimizden bu yana geçen uzunca bir süreden sonra, yine sizlerle buluşmanın mutluluğu ile hepinize saygılar sunarım. Güzel bir tatil ve mutlu bir bayram geçirdiğini umuyorum.
Başkandan Mektup

Sevgili Arkadaşlar, Son bültenimizden bu yana geçen iki ayı, çok yoğun yaşadık. Sizlerle birçok etkinlikte birlikte olduk.

Başkandan Mektup
Sevgili Arkadaşlar, İki aylık bülten periyodu ne kadar çabuk geçti. Bakın yine birlikteyiz. Geçen bültenden bu yana çeşitli çalışmalar yaptık.
Başkandan Mektup

Sevgili Arkadaşlar, Çok yoğun etkinliklerle dolu geçen 2012 yılını başarı ile tamamlayarak, yeni bir yıla girmiş bulunuyoruz.

Başkandan Mektup

Sevgili Arkadaşlar, Derneğimiz geride bıraktığımız iki aylık dönemde, yine çok yoğun çalışarak, birçok etkinlik yaptı.

Başkandan Mektup
Sevgili Arkadaşlar, Umarım yaz aylarında güzel bir tatil yaparak, mutlu anlar yaşamışsınızdır. Tatil dönüşü sizlerle yeniden buluşmak ve sizlere hitap edebilmek, bizim için mutlukların en güzeli.
Başkandan Mektup
Sevgili Arkadaşlar, Bizler, son iki aylık dönem içinde, camiamız mensuplarıyla birlikte çeşitli etkinlikleri coşkulu bir şekilde çok yoğun olarak yaşadık.
Başkandan Mektup

Sevgili Arkadaşlar, Derneğimizin 53. Olağan Genel Kurul Toplantısı 11 Mart 2012 günü yapıldı.

« geri1/2ileri »
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Günaydın Apt. No:5 K:1 D:6 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: [email protected]
refona.NET