Anasayfa 
Okulumuz 
Yetişenlerimiz 
Derneğimiz 
Vakfımız 
Kampüs Gelişim Projesi 
Videolarımız 
Bize Ulaşın 
ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN Haberler Duyurular Video Galeri Tebrikler Geçmiş Olsun Kaybettiklerimiz Bülten ELYD Üye Albümü ELYD Üye Aidatları ELYD Üyelik Başvurusu ELYD Altın Kitap
Tebrikler
Derneğimiz ve Vakfımız Yönetim Kurulu Üyesi Cevat İşlik ve değerli eşleri Güler İşlik hanımefendi oğullarını evlendirdiler. Gençlere ömür boyu mutluluklar diler, bir yastıkta kocayın derken, arkadaşlarımıza da “Torunlarınızın Mürvetlerini görünüz” temennisinde bulunuyoruz. Lisemizin 1974 mezunlarından Nevin Sugetiren Şahin’in toru Can Şahin’i sünnet ettirdiğini duyduk. Arkadaşımızı candan kutlar, inşallah damatlığını da görmesini dileriz. Necla ve İsa Bitek arkadaşlarımız oğulları Barış’ı evlendirmişler. Kendilerini kutlar Merve Barış’a ömür boyu mutluluklar diler. ”Bir yastıkta kocayı” deriz.
Tarih: 08.06.2017
Tarih: 08.06.2017
Üyemiz Ferhan (Seçkin) KIZILKAYA oğlunu evlendirdi. Tebrik eder gençlere Mutluluklar dileriz. Üyemiz A.Hamit KARAGÖZ oğlunu evlendirdi. Bizler de tebrik ediyor mutluklar diliyoruz
Tarih: 08.06.2017
• Vakfımızın Muhasip üyesi Nail Çalışkan arkadaşımızın büyük oğlu, İstanbul Üniversitesi İç hastalıkları ana bilim dalı, Nefroloji bilim dalı öğretim üyelerinden Doç. Dr. Y. Kerem ÇALIKAN terfi ederek, Profesör kadrosuna atanmıştır. Halen ABD de Yale Üniversitesinde misafir öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır. Anne ve babasını tebrik ederiz. Kerem hocayı candan kutlar, kendisiyle gurur duyduğumuzu belirtmek isteriz.
Tarih: 08.06.2017
• Derneğimiz eski yöneticilerinden merhum Acar Turgut arkadaşımızın kızı Seda Turgut’un nişanlandığını büyük bir mutlulukla öğrenmiş bulunuyoruz. Kızımızı candan kutlar, ömür boyu mutluluklar dileriz. Allah tamamına erdirsin diyoruz.
Tarih: 08.06.2017
• Derneğimiz eski başkanlarında Nail Çalışkan arkadaşımızın bir torunu olmuş. Eşi Handan hanımı ve arkadaşımızı kutlar, Kerem adı verilen yavrumuza uzun ömürler diler, Merve ve Kaan’a da güle güle büyütün deriz.
Tarih: 08.06.2017
• Mezunlarımızdan Birsen ve Cahit Güngör arkadaşlarımızın torunları Edirne Lisesini kazanmış. Tebrik eder, başarılar dileriz.
Tarih: 08.06.2017
• 2000 yılı mezunlarımızdan Ayça Karasakal arkadaşımız Doçentliğe terfi etmiş. Arkadaşımızı ve ailesini kutlar başarılar dileriz.
Tarih: 08.06.2017
• Edirne Lisesinin 1985 mezunlarından Doç. Dr. Gülden(Dalgıç)Kilciler arkadaşımız, Uşak Üniversitesinde Profesörlüğe terfi etmiş. Arkadaşımızı ve ailesini kutlar, başarılar dileriz
Tarih: 08.06.2017
• 2010 mezunlarımızdan Avukat Çağrı Ülker, Silifke hakimi Merve Şebboy ile evlenmişler. Arkadaşlarımızı candan kutlar, ömür boyu mutluluklar dileriz.
Tarih: 08.06.2017
• Üyelerimizden Avukat Önder Barlas oğlunu evlendirmiş. Arkadaşımızı ve eşini kutlar, Ceren ve Ozan Can’a ömür boyu mutluluklar dileriz.
Tarih: 08.06.2017
• 1962 mezunlarımızdan ve lisemizin eski müdürlerinden merhum Erdinç Tezgör ’ün kızı Ayşegül Tezgör’ün evlendiğini memnuniyetle öğrendik. Kızımızı ve Tezgör ailesini kutlar ömür boyu mutluklar dileriz.
Tarih: 08.06.2017
• Genç mezunlarımızdan Egemen Ilgın’ın evlendiğini büyük bir mutlulukla öğrenmiş bulunuyoruz. Gamze ve Egemen’e ömür boyu mutluluklar diler, bir yastıkta kocayın deriz.
Tarih: 08.06.2017
• Derneğimiz üyelerinden Müjdat Ocak arkadaşımızın oğlu evlendirdiklerini öğrenmiş bulunuyoruz. Arkadaşımızı ve eşini kutlar, Ecem ve Caner’e ömür boyu mutluklar dileriz.
Tarih: 08.06.2017
• 2009 mezunlarımızdan Sibel Üğdüler Belçika’daki Gent Üniversitesindeki master çalışmasını başarı ile tamamlamış. genç kardeşimizi kutlar, aynı üniversitede yapacağı doktora çalışmasında da kendisine başarılar dileriz.
Tarih: 08.06.2017
• Mezunlarımızdan Mehmet Gülpınar arkadaşımız, oğlu Pınar’ı evlendirmiş. Arkadaşımızı ve ailesini kutlar, genç evlilere ömür boyu mutluluklar dileriz.
Tarih: 08.06.2017
• 1980 mezunlarımızdan Dr. Kemal Demirkıran ve değerli eşi Zehra Demirkıran hanımefendi oğullarını evlendirmişler, arkadaşlarımızı kutlar, Ceyda ve Denizhan’a ömür boyu mutluklar dileriz.
Tarih: 08.06.2017
• Camiamızın sevilen isimlerinden ve ELYD Ankara şubesi yöneticilerinden Sayın İlknur Seyhun ile Sabri Seyhun arkadaşlarımız Oğullarını evlendirdiler. Arkadaşlarımızı candan kutlar, Hilâl ve Eren’e ömür boyu mutluluklar dileriz.
Tarih: 08.06.2017
• Lisemiz 1987 mezunlarından Prof. Dr. Sayın Gülnur (Kızılay) Özfidan’ın Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Histoloji ve Embriyoloji Ana Bilim Dalı başkanlığına atandığını büyük bir memnuniyetle öğrenmiş bulunuyoruz. Arkadaşımızı candan kutlar, başarılarının devamını dileriz
Tarih: 08.06.2017
Lisemiz 1961 mezunlarında Adnan Baykal arkadaşımızın değerli eşi, sanatçı Aysel Foçalıgil hanımefendinin eserlerinden oluşan “TARİHİ TEKİRDAĞ EVLERİ VE KÖY YAŞANTISI” Konulu maket kitre bebek sergisi beğeni ile izlendi. Aysel Hanımefendiyi kutlar, başarılarının devamını dileriz.
Tarih: 08.06.2017
Camiamız mensuplarından Galip Zafer arkadaşımızın oğlu Doç. Dr. Ahmet Hamdi ZAFER Trakya Üniversitesi Orkestrasında Başkemancı iken Konservatuvar Müdürlüğüne ve orkestra şefliğine atanmışlar. Ailesini ve değerli hocamızı kutlar, yeni görevinde de başarılar dileriz.
Tarih: 08.06.2017
Üyelerimizden Dr. Cafer Öztürk’ün kızı Pınar Başar, İstanbul Ticaret Üniversitesinde Y. Doçent oldu. Ayrıca torunu Batu Yaşar dünyaya geldi. Tebrik ediyor başarılar diliyoruz.
Tarih: 08.06.2017
Üyelerimizden Nazif Akıncı’nın oğlu Hakan Akıncı Trakya Üniversitesi Genel Sekreter yardımcılığına atanmış. Tebrik eder, başarılar dileriz.
Tarih: 08.06.2017
Üyelerimizden Eczacı Nuran (Batubey) Budak arkadaşımız kızı Aybike’yi evlendirmiş. Arkadaşımızı kutlar, gençlere mutluklar dileriz.
Tarih: 08.06.2017
Genç mezunlarımızda Avukat Çağrı Ülker kardeşimiz Bursa’da bir büro açarak çalışmalarına başlamış. Arkadaşımızı kutlar, başarılar dileriz.
Tarih: 08.06.2017
Mezunlarımızdan ve lisemizin eski müdürlerinden Özkan Tamküpeli ve yine mezunlarımızdan olan eşi Süheyla Tamküpeli arkadaşlarımızın kızları, Özlem (Tamküpeli) Koşar doğum yapmışlar. Kaan Batu adı verilen bebeğe sağlıklı uzun ömürler diler, aile bireylerini kutlarız.
Tarih: 08.06.2017
Derneğimiz üyelerinden Cengiz Ülkerdoğan arkadaşımızın bir torunu olmuş arkadaşımızı ve ailesini kutlar, bebeğe sağlıklı uzun ömürler dileriz.
Tarih: 08.06.2017
Lisemizin efsane müdürlerinden Cemal Gökçe’nin torunu, camiamızın değerli ablalarından Aysel (Gökçe)Ustaoğlu’nun kızı, ülkemizin ünlü yönetmenlerinden Sayın Yeşim Ustaoğlu’nun eseri olan “TEREDDÜT” filmi Antalya Uluslararası Film Festivalinde “En iyi filim” ve “ En iyi yönetmen ” dallarında 2 Altın Portakal Ödülü kazandı. Yeşim Hanımı ve ailesini kutlarız.
Tarih: 08.06.2017
1961 mezunlarımızdan Ali Metin arkadaşımız küçük kızını evlendirmiş. Genç evlilere ömür boyu mutluluklar diler, arkadaşımızı ve ailesini kutlarız.
Tarih: 08.06.2017
Mezunlarımızdan ve Edirne Lisesinin eski fizik öğretmenlerinden Çetin Çiftçi arkadaşımızın kızı Aslıhan’ı evlendirdiğini büyük bir memnuniyetle öğrenmiş bulunuyoruz. Genç Çifte ömür boyu mutluluklar diler, çetin arkadaşımızı ve ailesi mensuplarını candan kutlarız.
Tarih: 08.06.2017
Mezunlarımızdan ve ELYD Ankara Şubesinin eski başkanlarından Burhan Korkmazer arkadaşımızın kızı Ülgen’i evlendirdiğini sevinçle öğrenmiş olduk. Genç evlilere ömür boyu mutluluklar diler, Sevim ve Burhan arkadaşlarımıza candan kutlarız.
Tarih: 08.06.2017
Reşat Vatan arkadaşımızın kızını evlendirdiğini memnuniyetle öğrenmiş bulunuyoruz. Ezgi ve Ahmet’e ömür boyu mutluluklar diler, arkadaşımızı ve ailesi mensuplarını can kutlarız.
Tarih: 08.06.2017
Derneğimiz ve vakfımız mensuplarından arkadaşımız Fikri Kayabaşın kızı Rana’yı evlendirdiğini mutlulukla öğrendik .genç çifte ömür boyu mutluluklar diler, Fikri kardeşimizi ve ailesi mensuplarını tebrik eder, İnşallah torunlarınızı da büyütürsünüz deriz.
Tarih: 08.06.2017
Genç mezunlarımızdan Halise Çetin kardeşimizin evlendiğini büyük bir mutlulukla öğrendik. Genç çifti candan kutlar, ömür boyu mutluluklar diler, bir yastıkta kocayın deriz.
Tarih: 08.06.2017
Edirne Lisesinin 1983 – 1984 öğretim yılı mezunlarından ve Trakya Üniversitesi Eczacılık Fakültesinde Dekan Yardımcısı olarak görev yapmakta olan, sevgili arkadaşımız PROF. DR. GÜLAY (KIZILAY) ŞEREN ‘in bu kez Trakya Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Dekanlığına atanmış olduğunu büyük bir memnuniyetle öğrendik. Arkadaşımızı ve tümü Edirne Liseli olan ailesini candan kutlar, başarılarının devam etmesini diler. Camiamız mensuplarının, Edirne Lisesinin yetiştirdiği değerlerle gurur duyduğunu da ayrıca belirtmek isteriz.
Tarih: 08.06.2017
Lisemizin 1963 mezunlarından MoizAmeriyo’nun oğlu doktor GilAmeriyo,nun Doçent olduğunu memnuniyetle öğrenmiş bulunuyoruz. Genç doçenti ve ailesini candan kutlarız.
Tarih: 08.06.2017
Lisemizin 2011 mezunlarından Gökhan Haseki kardeşimiz, Yalova Üniversitesi Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümünü Bölüm üçüncüsü olarak derece ile bitirmiş. Genç kardeşimizi Candan kutlar hayatta başarılar dileriz. Camiamızın kendisiyle gurur duyduğunu bilmesini isteriz.
Tarih: 08.06.2017
Derneğimiz Eski başkanlarından ve Edirne eski milletvekili Nejat Gencan arkadaşımızın torunu olmuş. Ayça bebeğe uzun ömürler diler,arkadaşımızı ve ailesi bireylerini kutlarız.
Tarih: 08.06.2017
ELEV Vakfı Edirne Şubesi başkanı Sedat Önengüt arkadaşımızın üçüncü torunu olmuş evladımıza uzun ömürler diler, arkadaşımızı ve eşleri Nükhet hanımı kutlarız .
Tarih: 08.06.2017
Mezunlarımızdan Gözde Üçer Akın ikinci kez anne olmuş, arkadaşımızı ve eşini kutlar,Rüzgâr bebeğe uzun ömürler dileriz. Üçüncü kez dede olan ELYD Edirne şubesi başkanı Tunç Üçer’i de candan tebrik ederiz.
Tarih: 08.06.2017
Hilkat Tüzemen Ayaz arkadaşımızın ikiz torunları olmuşPera ve Mercan bebeklere uzun ömürler diler, Babaannelerini candan kutlarız.
Tarih: 08.06.2017
Lisemiz Halk Dansları ekibi Edirne birinciliğini kazanmış. Kardeşlerimizi ve hocalarını candan kutlar, başarılarının devamını dileriz.
Tarih: 08.06.2017
Lisemizin 1987 yılı mezunlarından Ercan Eryaşar arkadaşımızın, dünyanın 7. büyük sigorta şirketi olan, MAPFRE Sigortada Genel Müdür Yardımcılığına terfi ettiğini büyük bir memnuniyetle öğrendik. Sevgili arkadaşımızı candan tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
Tarih: 08.06.2017
Derneğimiz eski başkanlarından Nejat Gencan’ıntorunu olmuş. Çınar Bebeğe sağlıklı uzun ömürler diler, Seda ve Sertan Avşar’a gülegüle büyütün der, dedesini ve anneannesini kutlarız.
Tarih: 08.06.2017
Mezunlarımızdan Kaptan Pilot Halit Aslıbir arkadaşımızın değerli eşi Türkan Aslıbirhocahanım’ın yağlıboya resim sergisi, beğeni ile izlendi. Türkan hanımı kutlarız.
Tarih: 08.06.2017
Lisemizin 1961 mezunlarından sevgili arkadaşımız Ali Metin’in torunu Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirerek doktorluğa başlamış, kızımıza meslek hayatında başarılar diler, arkadaşımızı ve ailesini kutlarız.
Tarih: 08.06.2017
Camiamızın sevilen isimlerinden Mahmut Yılmaz arkadaşımızın torunu olmuş, bebeğe sağlıklı uzun ömürler diler, Meral hanımı ve Mahmut arkadaşımızı candan kutlarız.
Tarih: 08.06.2017
Aysu ve İbrahim Ay arkadaşlarımızın Trakya Üniversitesi Tekstil bölümünde öğretim görevlisi olan oğulları, Özdemir Ay, doktorasını başarıyla tamamlayarak, Doktor unvanını kazanmış, ayrıca diğer oğulları Aydemir Ay ise işletme yüksek lisans programını başarıyla tamamlamış, her iki evladımızı da tebrik eder, tüm aile bireylerini candan kutlarız.
Tarih: 08.06.2017
Gülgün (Tunca)Erkut arkadaşımızın torunu olmuş, arkadaşımızı kutlar, Bertuğ bebeğe uzun ömürler diler, anne ve babasına güle güle büyütün deriz.
Tarih: 08.06.2017
İnez Romano arkadaşımızın torunu olmuş, kendisini kutlar, Aksel bebeğe uzun ömürler diler, Yasef ve Luna Romana arkadaşlarımızı da torunlarının çocuğunu gördükleri için kutlarız.
Tarih: 08.06.2017
« geri1/5ileri »
Anasayfa  |  Okulumuz  |  Yetişenlerimiz  |  Derneğimiz  |  Vakfımız  |  Kampüs Gelişim Projesi  |  Bize Ulaşın
COPYRIGHT  ©  EDİRNE LİSESİ'NDEN YETİŞENLER DERNEĞİ - GENEL MERKEZİ
Gümüşsuyu Dümen Sok. Günaydın Apt. No:5 K:1 D:6 Taksim / İSTANBUL
Tel: 0.212.244 42 80  Fax: 0.212.244 46 05  e-mail: [email protected]
refona.NET