Kaybettiklerimiz

Camiamızın Büyük Ağabeylerinden ÖNDER REİS’imizi kaybettik. Önder Erkan ağabeyimizi unutmayacağız. Camiamızın başı sağolsun Mekanı cennet olsun.


Camiamızın en büyük ağabeylerinden Prof. Dr. Tayyip Çalışlar’ı kaybettik. Mekanı cennet olsun, ailesi ve yakınlarına Allah’tan sabırlar diliyoruz. Lisemizin 1978 Mezunlarından Tamer Mete Dayan arkadaşımızın sevgili annesinin vefatını büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Merhumeye Allah’tan rahmet diler, arkadaşımızın acısını paylaşırız.


Okulumuzun 1964 mezunlarından Cengiz Ülkerdoğan arkadaşımızın yeğeninin vefatını teessür ile öğrendik, merhuma Allah’tan rahmet diler, ailesine ve arkadaşımıza taziyelerimizi sunarız.


Mezunlarımızdan sevgili Nurşen (Seçkin) Görgün arkadaşımızın babası vefat etmiş. Merhuma Allah’tan rahmet diler, arkadaşımızın acısını paylaşırız.


Derneğimiz üyelerinden ve lisemizin 1948 mezunu Gülten (Atakan) Havsa’nın sevgili ablası Ayten Atakan’ın vefatını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş olduk. Merhumeye Allah’tan rahmet dileriz Gülten ablamızın acısını paylaşır, MEKÂNLARI CENNET OLSUN


Lisemizin 1978 mezunlarından Mine Özaydın Karaca’nın değerli babasının vefatını üzülerek öğrenmiş bulunuyoruz. Merhuma Allah’tan rahmet diler, sevgili kardeşimize taziyelerimizi sunarız.


Mezunlarımızdan Zehra Ozan Karasakal arkadaşımızın sevgili annesi Aysel Ozan hanımefendinin vefatını teessürle öğrenmiş bulunuyoruz. Merhumeye Allah’tan rahmet diler, arkadaşımızın acılarını paylaşırız.


Üyelerimizden mimar Cengiz Ertin’in yeğenin vefatını büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Merhuma Allah’tan rahmet diler, ailesinin acılarını paylaşır, sevgili arkadaşımıza başsağlığı dileriz.


Lisemizin eski mezunlarından, Devlet eski bakanı Hasan Korkut ağabeyimizi kaybettik. Merhuma Allah’tan rahmet diler, ailesine taziyelerimizi sunarız.


Camiamız mensuplarından sevgili Türkan Zağralı ablamızı kaybettik. Merhumeye Allahtan rahmet diler, ailesine başsağlığı dileklerimizi iletir, arkadaşlarımız Gülcan ve Recep Zağralının acılarını paylaşırız.


Lisemiz matematik öğretmeni Gül Cömert hocahanımın babasının vefatını üzüntü ile öğrendik. Merhuma Allah’tan rahmet dilet, ailenin acısını paylaşırız.


Camiamızın sevilen isimlerinden Mehmet Eke’yi kaybettik. Arkadaşımıza Allah’tan rahmet diler, ailesinin ve arkadaşlarının acılarını paylaşırız.


Mezunlarımızdan Ahmet Tükelman’ın annesinin vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhume Nurten Hanım’a Allah’tan rahmet diler, arkadaşımızın acılarını paylaşır,ailesi mensuplarına taziyelerimizi sunarız.


Camiamızın sevilen isimlerinden Pulur Korkut arkadaşımızı kaybettik. Merhuma Allahtan rahmet diler. Ailesine ve devre arkadaşlarına başsağlığı dileriz.


Mezunlarımızdan Melek Erol Ergül ile Ali Erol kardeşlerimizin sevgili anneleri vefat etmiş. Merhume teyzemize Allahtan rahmet diler, arkadaşlarımızın acılarını paylaşırız.


1970 Mezunlarımızdan Metin Kıray arkadaşımızın annesinin vefatını teessürle öğrendik. Merhumeye Allah’tan rahmet diler, arkadaşımıza taziyelerimizi sunarız.


Camiamız mezunlarından Erol Yılmaz kardeşimizi kaybettik. Merhuma Allahtan rahmet diler, ailesinin acılarını paylaşırız. • Üyelerimizden ve 1987 mezunlarımızdan Ercan Eryaşar’ın Babası vefat etmiş. Merhum Süreyya Eryaşar’a Allahtan rahmet diler, arkadaşımıza başsağlığı dileklerimizi sunarız.


Mezunlarımızdan Cevat Metin kardeşimizi kaybettik. Merhuma Allahtan rahmet diler, Ailesine ve devre arkadaşlarına başsağlığı dileriz.


Camiamız mezunlarından Semih Diren’i kaybettik. Merhuma Allahtan rahmet diler, ailesine devre arkadaşlarına taziyelerimizi sunarız.


Camiamızın en büyük ağabeylerinden,1941 mezunu Dr.Sedat Erdoğmuş ağabeyimizi kaybettik. Merhuma Allahtan rahmet diler. Ailesinin acılarını paylaşır,camiamız mensuplarına başsağlığı dileriz.


ELYD İzmir Şubesi başkanı Enver Olgunsoy arkadaşımın babasının vefatını üzüntüyle öğrendik. Merhuma Allahtan rahmet diler, arkadaşımızın acısını paylaşırız.


Camiamızın büyük ağabeylerinden 1952 mezunu, Sayın Ruşen Uzgör’ün sevili eşi Ülfet hanımefendinin vefatını üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Merhumeye Allahtan rahmet diler,


1977 mezunlarımızdan sevgili kardeşimiz Fatma Gülperi Volkangil’in vefatını büyük bir teessürle öğrenmiş bulunuyoruz, merhumeye Allahtan rahmet diler, mezunlarımızdan ablası Ayşe Günseli Cent’in ve aile bireylerinin acılarını paylaşır, baş sağlığı dileklerimizi sunarız.


Derneğimiz üyelerinden sevgili arkadaşımız Gönül Uyanıktır’ın değerli annesi Sadriye Uyanıktır’ın vefatını büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Merhume teyzemize Allahtan rahmet diler, Arkadaşımızın ve ailesinin acılarını paylaşır, taziyelerimizi sunarız.


Uzun yıllar Edirne Lisesinde öğretmenlik yapan ve öğrencilerinin büyük sevgi ve saygısına mazhar olan çok değerli hocalarımız Sayın Gözde HALAZAOĞLU ile Sayın Gönül TUNAMAN ’ı on beş gün ara ile kaybettik. Acımız çok büyüktür. Mekânları Cennet olsun. Her ikisi de zarafet ve nezaket timsali olan hocalarımızı hiçbir zaman unutmayacağız. Ailelerinin mensuplarına ve Edirne Lisesinden Yetişenler camiasına baş sağlığı dileklerimizi ve taziyelerimizi sunar, Allahtan rahmet dileriz.


Lisemizin 1970 mezunlarından İsmail ÇEVİKDAL arkadaşımızı kaybettik. Merhuma Allahtan rahmet diler, ailesine ve devre arkadaşlarına taziyelerimizi sunarız.


Camiamız mensuplarından Emekli Deniz Binbaşısı İlhan BARLAS arkadaşımızı kaybettik. Merhuma Allahtan rahmet diler, Ailesinin ve devre arkadaşlarının acılarını paylaşırız.


Edirne Lisesinin 1973 yılı mezunlarından Vildan CANFİLİZ arkadaşımızın, sevgili eşini kaybettiğini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz, Merhuma Allahtan diler, ailenin ve arkadaşımızın acılarını paylaşır, taziyelerimizi sunarız.


Okulumuzun 1965 mezunlarında sevgili arkadaşımız emekli albay Galip EVİNAY’ı kaybettik. Merhuma Allahtan rahmet diler, Ailesi mensuplarına ve devre arkadaşlarına baş sağlığı dileriz.


Camiamız mensuplarından Semih DİREN arkadaşımızın sevgili eşi Saliha hanımın vefatını üzüntüyle öğrendik. Merhumeye Allahtan rahmet diler, arkadaşımızın acılarını paylaşırız.


Lisemizin1955 mezunlarından Turan KUTOĞLU ağabeyimizi kaybettik. Merhuma Allahtan rahmet diler, Eşi Dilek hanıma ve ailesi mensupların acılarını paylaşırız.


Edirne lisesinin 1942 mezunlarından ve camiamızın en büyük ağabeylerinden Sayın İbrahim ARDAMAN’ı kaybettik. Merhuma Allahtan rahmet diler, Ailesine ve devre arkadaşlarına baş sağlığı diler, taziyelerimizi sunarız.

Lisemizin 1941 mezunlarından ve camiamızın en büyük abilerinden Mehmet Ali Çetinel’i kaybettik. Camiamızın başı sağolsun. Merhume Allahtan rahmet diler, ailesinin acısını paylaşırız.


Üyelerimizden Koray Gönül arkadaşımızın değerli annesini kaybettiğini üzüntü ile öğrendik. Merhumeye Allahtan rahmet diler, arkadaşımıza taziyelerimizi sunarız.

Mezunlarımızdan Vedat Okuş arkadaşımızın sevgili annesinin vefatı üzüntü ile öğrendik. Merhumeye Allahtan rahmet diler, arkadaşımızın ve ailesinin acılarını paylaşırız.

1966 mezunlarımızdan Fikri Gülal Kardeşimizi kaybettik. Merhuma Allahtan rahmet diler, ailesine başsağlığı dileriz.


1949 mezunlarımızdan Avukat Ahmet Lütfü Kurhan’ı kaybettik. Merhum ağabeyimize Allahtan rahmet diler, ailesine taziyelerimizi sunarız.


Nail Çalışkan Arkadaşımızın Sevgili Kayınpederi Yaşar şensoy’un vefatını üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Merhuma Allahtan rahmet diler, Handan kardeşimizin ve tüm aile bireylerinin acılarını paylaşırız.


Mezunlarımızdan Adnan Güner Arkadaşımızı kaybettik. Merhuma Allahtan rahmet diler, ailesine ve devre arkadaşlarına taziyelerimizi sunarız.


Üyelerimizden Osman Kamuran Hızlı’nın sevgili annesinin vefatını üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Merhume teyzemize Allahtan rahmet diler, ailenin acılarını paylaşırız.


ELYD Ankara şubesi yöneticilerinden Tezcan Erol arkadaşımızın değerli annesi vefat etmiş, merhumeye Allahtan rahmet diler, arkadaşımıza taziyelerimizi sunarız.


Mezunlarımızdan Nigâr (Seçkin) Bozan ve Serdar Seçkin arkadaşlarımızın sevgili anneleri, Lisemiz matematik öğretmenlerinden merhum Sadettin Seçkin’in eşi, Edirne şubesi Yönetim Kurulu üyesi Sinan Seçkin arkadaşımızın yengesi, Edirne’mizin ikinci bayan milletvekili Türkan Seçkin Hoca hanımı kaybettik. Merhume hocamıza Allahtan rahmet diler, arkadaşlarımızın acılarını paylaşır, taziyelerimizi sunarız.


Üyelerimizden Yurdun Tanergüçlü’nün annesinin vefat ettiğini öğrendik. Merhumeye Allah’tan rahmet, arkadaşımıza ve ailesine başsağlığı dileriz.


Lisemizin 1963 mezunlarından değerli arkadaşımız Özlem Ağırgan’ın sevgili Eşi Mehmet Ağırgan dostumuzu kaybettik. Merhuma Allahtan rahmet diler, arkadaşımızın acısını paylaşırız.


Derneğimiz üyelerinden ve lisemizin 1953 yılı mezunlarından değerli büyüğümüz Yüksek Mimar Doğan Alp ağabeyimizi kaybettik. Merhuma Allahtan rahmet diler, ailesine taziyelerimizi sunar, devre arkadaşlarının acılarını paylaşırız.


Derneğimiz üyelerinden şaban Uruç arkadaşımızın kızı Selma Akarsu hanımın genç yaşta vefat ettiğini büyük bir teessürle öğrendik. Merhumeye Allahtan rahmet diler, arkadaşımızın ve ailesinin acısını paylaşırız.

Derneğimiz üyelerinden İbrahim ve Dilek Özdobaç ile Serdar ve Murat Özdobaç arkadaşlarımızın sevgili ağabeyleri, Mustafa Özdobaç’ın vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendik. Merhuma Allahtan rahmet diler, arkadaşlarımızın acılarını paylaşırız.

Lisemiz mezunlarından Selçuk Arseven arkadaşımızın annesinin vefat ettiğini teessürle öğrenmiş bulunmaktayız, merhumeye Allahtan rahmet diler, arkadaşımızın acılarını paylaşırız.

Okulumuz 1972 mezunlarından Mediha Dağdevir arkadaşımızın vefatını büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Merhumeye Allahtan rahmet diler, Ailesine taziyelerimizi sunarız.

Edirne Lisesi’nin 1990 yılı mezunlarından Tarık Selen kardeşimizi genç yaşta kaybetmenin üzüntüsü içindeyiz. Merhuma Allahtan rahmet diler, ailesine ve devre arkadaşlarına taziyelerimizi sunar, acılarını paylaşırız.

Önemli Duyuru

Sizlerle olan haberleşmemiz de, bültenimizin yanında, genel olarak mektubu kullanmaktayız.