Başkandan Mektup

Yaklaşık 20 yıldır bu köşeden size hitap etmek benim için çok büyük bir mutluluk idi. Ancak sizler de takdir edersiniz ki her şeyin bir sonu vardır. Bizler artık yaşlandık ve biraz da yorulduk. Bayrağı daha genç kardeşlerimize devretmenin zamanıdır diyerek aday olmadık. Ancak Edirne Lisesi Eğitim Vakfındaki görevlerimize bir süre daha devam edeceğiz.

Devamı

GELENEKSEL MERİÇ BALOSU

İlki 1944 yılında, o zamanın en ünlü mekânı olan Beyoğlu TOKATLIYAN Otelinde yapılan Geleneksel Meriç Balosu, 80.yaşına ulaştı. Bu seneki balomuz EDİRNE GLORİA PARK Tesislerinde [...]
Devamı

EDİRNE LİSESİNDEN HABERLER

Okullar arası halk oyunları yarışmasında Okulumuz halk oyunları topluluğu geleneksel düzenlemesiz ve geleneksel düzenlemeli dallarında Edirne birincisi olarak iki kupa kazandı. Genç kardeşlerimiz Bursa’da yapılacak [...]
Devamı

FAZIL KARLIK

Derneğimizde çeşitli zamanlarda başarı ile görev almış olan sevgili arkadaşımız FAZIL KARLIK’ı kaybettik. Kendisine Allahtan rahmet diler, ailesine ve devre arkadaşlarına taziyelerimizi sunarız.
Devamı

ÇETİN SAYINBAŞ

Lisemizin 1956 mezunlarından Avukat ÇETİN SAYINBAŞ ağabeyimizi kaybettik. Merhuma Allahtan rahmet diler, ailesine baş sağlığı dilekleriz.
Devamı

HATİCE (AKOCAK) KIZILAY

Camiamızın sevilen isimlerinden hayırsever insan, HATİCE (AKOCAK) KIZILAY ablamızı kaybettik. Merhumeye Allahtan rahmet diler, hepsi Edirne liseli olan eşine, kızlarına, damatlarına ve torunlarına taziyelerimizi sunarız.
Devamı