Başkandan Mektup

ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN

Sevgili Arkadaşlar,
İki aylık bülten periyodu ne kadar çabuk geçti. Bakın yine birlikteyiz. Geçen bültenden bu yana çeşitli çalışmalar yaptık. Öncelikle Çin Gezisi hazırlıklarını tamamladık. Sizler bu satırları okurken büyük bir olasılıkla kafilemiz Çin’de olacak. Diğer yandan 156. yıl pilav şenlikleri ile ilgili hazırlıklar tamamlandı.
Kampüs Gelişim Projemizle ilgili çalışmalarda sonuca yaklaştığımız kanısındayız. Önümüzdeki günlerde projemizin anıtlar kurulu tarafından kabul edileceğini ummaktayız.
Yaptığımız çalışma neticesinde, adres bankamızda kayıtlı olan ve kendilerine de hizmet verdiğimiz, 600 civarındaki arkadaşımızın halen derneğimize üye olmadıklarını saptamıştık. Bu arkadaşlarımıza birer mektup ve ekinde de üyelik formu göndererek kendilerini üyeliğe davet ettik. Umuyoruz ki kısa sürede onlarda bu formu doldurarak Nüfus Cüzdanlarının fotokopisini ve bir fotoğraflarını bize postalayarak üye olacaklardır.
2013 yılının ilk yurtiçi gezisini Akçakoca, Zonguldak, Bartın ve Amasra’ya düzenledik. Bu gezinin organizasyonu ile ilgili tüm çalışmalar tamamlandı. Geziye ait detaylı bilgileri ilerleyen sahifelerde bulacaksınız.
Güzel Edirne’mizde bir kültür merkezi oluşturma konusundaki çalışmalarımız da aralıksız devam etmektedir. Bu konuda gelişmeler oldukça sizlere ayrıca bilgi verilecektir.
Takdir edersiniz ki dernekler üyelerinin yapacakları bağış ve aidatlardan elde ettiği gelirle hizmetlerini sunmaktadır. Örneğin bültenin bir sayısının, baskı, ambalaj ve postalama giderleri olarak, genel merkezimize maliyeti 3.500.TL’yi bulmaktadır. Sizlerden istirham ediyoruz, lütfen yıllık aidat ve bağışlarınızı geciktirmeden derneğimize ulaştırınız.
Başta Edirne’deki Pilav şenlikleri olmak üzere, derneğimizin diğer etkinliklerinde de buluşmak arzusuyla, sizlere sağlık ve mutluluklar diler, saygılar sunarız.

Yayınlanma Tarihi: 27 Mart 2013 Çarşamba, 14:48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir