Başkandan Mektup

ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN

Sevgili Arkadaşlar,

Son bültenimizden bu yana geçen iki ayı, çok yoğun yaşadık. Sizlerle birçok etkinlikte birlikte olduk. Güzellikleri ve mutlulukları hep beraber paylaştık. Öncelikle “Edirne Lisesi Kampüs Gelişim Projesi” ile ilgili olarak uzun süredir üzerinde çalıştığımız restorasyon projelerimiz en sonunda anıtlar kurulunca tasdik edildi. Çok mutluyuz.

Çin Halk Cumhuriyetine düzenlediğimiz yurtdışı gezimiz büyük ilgi gördü. Geziye katılan arkadaşlarımız mutlu ve güzel günler yaşadılar. Gezi dönüşü, hemen 23 Nisan hazırlıklarına başladık. Edirne’deki etkinliklerimiz de başarı ile tamamlandı. Pilav Şenliklerine katılım da memnuniyet verici idi. Edirne şubemizin değerli yöneticilerine başarılı çalışmaları ve misafirperverlikleri için şükranlarımı sunarım.

Bir başka projemizde, üç yıldan bu yana üzerinde sabırla çalıştığımız “Derneğimize Edirne de bir bina satın alarak ELYD KÜLTÜR EVİ kurmak” idi. Mayıs ayında bu projemizi de gerçekleştirdik ve Edirne’de çok güzel bir bina satın aldık. Çok, ama çok mutluyuz.

Derneğimizin mevcut birikimleri, bina bedelini karşılamaya yetmediği için,  borçlanmak zorunda kaldık. Gerek binamızın bakımı ve tefrişini sağlamak, gerekse borçlarımızı ödeyebilmek için bir imece düzenledik. Tüm camiamız mensuplarından bu imeceye destek vermelerini beklemekteyiz. Lütfen yardımlarınızı bizden esirgemeyiniz.

İnanın ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım sizlere hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz. Yaptığımız tüm çalışmaları, büyük bir özveri ve sevgiyle yapıyoruz. Tüm camiamıza hiçbir ayırım yapmadan hizmet vermekteyiz.

Siz benim dostlarım ve kardeşlerimsiniz. Bu güne kadar tüm mutluluklarımızı birlikte paylaştık. İnşallah Bundan sonra da güzellikleri mutlulukları ve başarıları birlikte yaşayacağız.

Hepinizi Edirne Lisesi Kardeşliği Sevgisiyle kucaklıyorum. Saygılarımla.

Yayınlanma Tarihi: 13 Haziran 2013 Perşembe, 21:33

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir