Başkandan Mektup

ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN

Sevgili Arkadaşlar, Güzel geçirdiğinizi umduğum bir yaz tatilinin ardından hepinize selam ve sevgilerimi sunarım.
Merhabalar, derneğimiz yaz döneminde de çalışmalarına devam ederek, sizler için yeni etkinlikler planladı.
Haziran ayındaki Eskişehir gezimizin çok güzel geçmesi sonucunda, tüm arkadaşlarımızdan gelen yurtdışı gezisi isteklerini dikkate alarak, Macaristan’ın başkenti Budapeşte’ye dört günlük bir yurtdışı gezisi planladık. Detaylı bilgileri ilerleyen sahifelerde göreceksiniz. Haziran ayında okulumuzda yapılan diploma merasiminde, başarılı olan genç arkadaşlarımız, derneğimiz tarafından ödüllendirildiler. Edirne’mize yeni atanan valimiz Sayın Gökhan Sözer’i Temmuz ayı başında ziyaret ederek hoş geldiniz dedik ve kendilerine okulumuz ile camiamız hakkında bilgiler sunduk.
Lisemizin 1950 mezunlarından Oral Onur ağabeyimizin, TBMM’nin 2010 yılı Onur ve Üstün Hizmet Ödülüne layık bulunması bizleri mutlu etti. Kendisini candan kutlarız. Derneğimiz web sitesi yeniden düzenlenerek hizmetinize sunuldu. Zonguldak Çelikel Lisesinin pilav gününe derneğimizi temsilen Edirne şubemizin yöneticileri katıldılar.

Edirne Lisesi Kampus Gelişim Projesi ile ilgili çalışmalara yaz boyunca aralıksız devam edildi. Mimarlarımızca tamamlanan dosyalar, Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu’na gönderilmek üzere derneğimizce, Milli Eğitim Müdürlüğü’ne sunuldu.
Genel Merkezimizce yeni bir kampanya başlatıyoruz. “EDİRNE KİTAPLIĞI” oluşturma kampanyası. Bununla ilgili açıklamaları ilerleyen sahifelerimizde bulacaksınız. Lütfen bu konuda da desteklerinizi bizden esirgemeyiniz. Eminim ki biraz gayret gösterirseniz. Çok olumlu sonuçlar alırız.
Az sayıda da olsa aidat borcu bulunan arkadaşlarımız var. Onlara hatırlatma yazılarını göndermiş bulunuyoruz. İşlerinin yoğunluğu sebebiyle vakit bulamayan arkadaşlarımızın da, en kısa zamanda uygun bulacakları miktardaki bağışlarıyla birlikte, derneğimizin posta çeki hesabına havale edeceklerine inancımız tamdır. Kendilerine şimdiden teşekkürlerimi arz ederim.
Tüm camiamız mensuplarının mübarek Ramazan Bayramı’nı en iyi dileklerimle, gönülden kutlar, sağlık ve mutluluklar dilerim.

Çok uzun süreden bu yana devam eden GELENEKSEL ÇIRAĞAN YEMEKLİ TOPLANTILARI ’na 2 Ekim cumartesi akşamı başlıyoruz. Tüm arkadaşlarımızı bu gecede aramızda görmek isteriz. Derneğimizin etkinliklerinde buluşmak dileğiyle hepinize saygılar sunarım.

Yayınlanma Tarihi: 10 Eylül 2010 Cuma, 13:46

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir