Başkandan Mektup

ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN

Sevgili arkadaşlar,
Yeni bir yıla daha sizlerle birlikte, sağlıklı olarak başlamanın mutluluğu ile hepinizi saygılarımla selamlıyorum.  Ne mutlu bize ki böyle köklü bir eğitim kurumundan yetiştik ve aradan çok uzun yıllar geçmiş olsa bile halâ bir birimize “Edirne Lisesi Kardeşliği” ruhuyla ve sevgiyle bağlıyız.
Camiamız mensupları arasındaki birlik ve beraberliği sağlayan, okulumuzla ile mezunlarımız arasındaki destek ve bağları koordine eden derneğimiz, 82 yıldır camiamıza büyük bir özveri ile hizmet etmektedir.
Son olarak Lisemizde 3-D teknolojisi ile öğrenci kardeşlerimize hizmet verecek olan bir fen bilimleri ve matematik laboratuvarı kurdurduk, Şubat ayından itibaren öğrenci kardeşlerimize hizmet vermeye başlayacaktır. Camiamızın okulumuza olan destekleri bununla da sınırlı olmayıp, bundan sonra da devam edecektir.
Üyelerimiz için düzenlediğimiz, Belçika, Hollanda ve Almanya’yı kapsayan, dokuzuncu yurtdışı gezimiz büyük ilgi gördü. Kısa zamanda kontenjan doldu. Arkadaşlarımıza teşekkür eder, eğlenceli bir gezi dilerim.
40. ve 50. Mezuniyet yıllarını tamamlayan arkadaşlarımızın adreslerini arıyoruz, bu konuda sizlerin yardımlarınıza ihtiyacımız var, lütfen bize destek olunuz
Derneğimiz Genel Merkezi adres bankasında kayıtlı arkadaşlarımız ile ilgili olarak yaptığımız çalışmalar sonucunda 600 kadar arkadaşımızın derneğimize üye olmadıklarını saptamış bulunuyoruz. Hiçbir ayırım yapmadan kendilerine de hizmet verdiğimiz bu arkadaşlarımızın iş yoğunlukları nedeniyle bu güne kadar üyelik başvurusuna vakit bulamadıklarını düşünerek, bir kampanya düzenledik.
Her birine birer mektup ve üyelik başvuru formu göndererek, onları da üye olmaya davet ettik. Arkadaşlarımızın bizi kırmayarak, üye olacaklarını ümit ediyorum. 2016 yılında hepinize sağlık ve mutluluk dileklerimizle saygılar sunarız.

Yayınlanma Tarihi: 22 Şubat 2016 Pazartesi, 08:50

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir