Başkandan Mektup

ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN

Sevgili arkadaşlar,
İki aylık bir aradan sonra, tekrar sizlerle buluşmak, mutlukları sizlerle paylaşmak ne kadar güzel. Projelerimizi birer birer gerçekleştirmek ve yeni yetişen kardeşlerimizin hizmetine sunmak bizi gerçekten çok mutlu ediyor. 3-D Teknoloji Laboratuvarı ve onu takiben Bilişim teknolojileri ve Yabancı Dil Eğitimi Laboratuvarının tamamlanması ve bunlara paralel olarak yürüttüğümüz “Edirne Lisesi Müzesi” projesinin de gerçekleşmiş olması mutlulukların en büyüğü. Açılışa tüm arkadaşlarımızı bekliyoruz.
Tabii ki çalışmalarımız bunlarla sınırlı değildi. İki aylık zaman dilimi içinde, bu yılki sosyal sorumluluk projemizdeki Kitapların baskıları tamamlandı ve Edirne’mizdeki ortaokulların son sınıf öğrencilerine ücretsiz olarak dağıtılmak üzere, okullarına gönderildi. Lisemizde düzenlediğimiz bir törenle Ortaokullarımızın yönetici ve öğretmenlerine şükranlarımızı sunduk.
Yabancı dil öğretmenlerimiz kardeş okulumuz Enka lisesindeki yabancı dil öğretmenleri bilgi alışverişin de bulundular ve karşılıklı olarak deneyimlerini paylaştılar. Çok yararlı bir çalışma olması bizi gerçekten çok mutlu etti.
Geleneksel Pilav Şenliği ve müzemizin açılış davetiyeleri camiamızın tüm mezunlarına gönderildi. Derneğimiz üyelerinin büyük bir anlayış göstererek aidatlarını ve bağışlarını göndermeye başlamaları da bizleri hayli memnun etti. Diğer arkadaşlarımızın da en kısa sürede aidatlarını ve kendilerince uygun bulacakları miktardaki bağışlarını derneğimize ulaştıracaklarını umut etmekteyiz.
Geçtiğimiz dönemde yıllardır derneğin hizmetlerinden yararlanan, ancak üye olmaya vakit bulamayan 600 arkadaşımıza bir mektup yazarak, üye formları gönderdik ve  üye olmaları için davette bulunduk. Bu davetimize sadece 5 arkadaşımız cevap verme nezaketinde bulundu. Bu durumda bizi gerçekten çok üzdü.
Hepinize saygılar sunuyor, sağlık ve mutluklar diliyorum.

Yayınlanma Tarihi: 16 Nisan 2016 Cumartesi, 01:09

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir