Başkandan Mektup

ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN

Sevgili Arkadaşlar,
Yeni bir yıla daha ulaşmanın mutluluğu ile hepinize saygılar sunuyor, sizlere sağlık ve mutluklar diliyorum. Ocak ayının ikinci haftasında üç gün boyunca güzel Edirne’mizde temaslarda bulundum. Okulumuzu ve ilgili kurumları ziyaret ederek yöneticileri ile yararlı görüşmeler yaptım. Özellikle 13 Ocak 2018 Cumartesi günü Milli Eğitim Bakanlığının değerli müsteşarı Doç. Dr. Sayın Yusuf Tekin beyefendi ile buluşmamız çok yararlı oldu. Müsteşarımıza, Vakfımız ve Derneğimizin bugüne kadar okulumuza yaptığı yatırımlar ve projelerimizle ilgili bilgiler verdim. Kendileri de teşekkürlerini ve memnuniyetlerini bildirdiler.
Ocak ayının üçüncü haftasında ise öğrencilerimizin akademik başarıları ile çok büyük mutluluk duydum. Deyim yerinde ise göklere uçtum. Tüm öğrencilerimizi bağrıma basıyor ve gözlerinden öpüyorum. Evlatlarımızın en iyi şekilde yetişmelerinde çok büyük emekleri olan, Başta sevgili müdürümüz Sayın Mehmet Kıyıcı beyefendiye, değerli yöneticilerimize ve fedakâr öğretmen arkadaşlarıma şükranlarımızı sunuyorum.
Edirne Lisesi ailesinin, mensuplarına tüm emeklerimi helâl ediyorum. Onlarla iftihar ediyorum. Edirne Lisesi bu ülkenin en müstesna eğitim kurumlarından biri olduğunu bir kez daha ispat etmiş bulunuyor. Eminim ki Camiamızın tüm mensupları da okulumuzla gurur duyacaktır.
Birçok arkadaşımızın halen derneğimize üye olamadıklarını üzülerek saptamış bulunuyoruz. Bu nedenle bir kampanya düzenledik. Lütfen bu sefer teklifimizi reddetmeyin ve ne olur sizde üye olun. İnanıyorum ki sizlerde okulunuzla iftihar ediyor ve Edirne Lisesi olmaktan gurur duyuyorsunuzdur.
Camiamız mensuplarına en iyi dileklerimle saygılar sunar, Edirne Lisesi Ailesine 2. Yarıyılda da başarılar dilerim.

Yayınlanma Tarihi: 03 Şubat 2018 Cumartesi, 10:40

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir