Başkandan Mektup

ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN

Sevgili Arkadaşlar,

Çok yoğun geçen, üç aylık bir periyottan sonra, yeniden sizlerle buluşmak, mutlulukların en güzeli. Bu dönem içinde çok mutlu anlar yaşadıksa da. Zaman zaman üzüldüğümüzde oldu.

Derneğimizin 85. Yaş gününü 12 Ocak günü düzenlediğimiz Geleneksel Meriç gecesi ile kutladık, yine o gece 15. ELYD Büyük ödülünü Sayın Mete Altan’a törenle takdim ettik. İlimiz Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Sayın Dr. Önder Arpacı’yı makamında ziyaret ederek, kendilerine hoş geldiniz dedik ve başarı dileklerimizi sunduk.

Edirne Lisesi ve Kampüsü gelişim projesi kapsamında, restorasyonu devam eden eski tekel binalarını zaman,zaman ziyaret ederek, ilgililerden çalışmalarla ilgili bilgiler aldık. Restorasyon çalışmalarının çok kaliteli bir biçimde ve hızla devam ettiğini büyük bir mutlulukla gördük.

Diğer yandan, Okulumuz rehberlik servisinin talebi üzerine, Edirne Lisesi Optik Ölçme ve değerlendirme merkezinin kurulması ile ilgili çalışmalarımız tamamlandı.22 Nisan günü açılışını sizlerle birlikte yapacağız.

Ayrıca Nefesli enstrümanların çoğunlukta olacağı, Edirne Lisesi Orkestrası kurulması çalışmaları da devam etmektedir. Kitap bağışı kampanyamızda toplanan kitap sayısı 7.000 adete ulaştı. Sizlerin de desteklerini bekliyoruz.

Vakfımız Burs Fonuna bağışta bulunan hayırsever arkadaşlarımızın şükran belgeleri kendilerine gönderdik. Sağ olsunlar, Allah hayırlarını kabul etsin. Diğer arkadaşlarımızın da katkıda bulunacağını umut ediyorum.

162. pilav şenliklerinde görüşmek dileğiyle hepinize saygılar sunar, sağlık ve mutluluklar dilerim.

Yayınlanma Tarihi: 20 Mart 2019 Çarşamba, 17:10

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir