Başkandan Mektup

ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN

Sevgili Arkadaşlar,
Dünyamızın ve Ülkemizin içinde bulunduğu ağır pandemi koşullarına rağmen elimizden geldiği kadar derneğimizin ve vakfımızın faaliyetlerine devam etmeye gayret ettik. Yılbaşından bu yana geçen, üç aylık periyot içinde eğitim destek bursu verdiğimiz 40 kardeşimizin bursları muntazaman her ay hesaplarına yatırıldı.
Lisemizin 150. Yılında, vakfımız ve derneğimiz tarafından okulumuz bahçesine yaptırılan büyük bayrak direğine çekilmek üzere, çok büyük boyutlu TÜRK BAYRAKLARI’na ihtiyaç olduğunu öğrendik. Bunun üzerine özel olarak 7 adet çok büyük boyutlu bayrak yaptırarak okulumuza armağan ettik.
Milli Eğitim Bakanımız Prof. Dr. Sayın Ziya Selçuk 25 Şubat 2021 Perşembe günü Tarihi lisemizi ziyaret ederek bizlere şeref verdiler. İki sınıfta derse de giren bakanımız, okulumuzdan övgüyle söz ettiler.
Kitap bağış kampanyamıza gösterdiğiniz ilgi ve destek nedeniyle  katılmcı arkadaşlarımıza huzurunuzda bir kes daha şükranlarımı sunarken, diğer arkadaşlarımdan da destek beklediğimi belirmek isterim. Unutmayalım hedefimiz 20.000 kitap.
Uzun yıllardır büyük bir sabırla takip ettiğimiz, Eski tekel Tütün depolarının restore edilerek okulumuz kampüsüne katılmasıyla ilgi restorasyon çalışmalarında,büyük bir seviçle  ikinci aşamaya geçildiğini gördük .
Okulumuz Zeka Oyunları Külübündeki evlatlarımızın başarıları da bizleri gerçekten çok mutlu etti. Kendilerine Türkiye finallerinde de başarılar diliyorum.
Edirnemizinyüksek riskli iller arasında olması nedeniyle maalesef bu yıl da geleneksel Pilav Günümüzü yapamayacağız. Hepinize Sağlıklı ve mutlu günler diler, saygılar sunarım.

Yayınlanma Tarihi: 06 Nisan 2021 Salı, 17:43

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir