Başkandan Mektup

ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN

Sevgili Arkadaşlar,

Tatlısıyla acısıyla, bir eğitim öğretim yılını daha arkada bıraktık. Bizler zor koşullara rağmen okulumuza ve camiamıza hizmet etmeye özen gösterdik. Ancak pandemi koşulları, maalesef bu yılda geleneksel pilav şenliğimizi ve önceden planlanan birtakım etkinlikleri gerçekleştirmemize izin vermedi.

 

Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneğince düzenlenen II. ULUSAL EĞİTİMDE DÖNÜŞÜM FORUMU  9-12 Haziran 2021 günlerinde Tarihi Edirne Lisesinde yapıldı. Ülkemizin dört bir yanından gelen eğitimciler okulumazdan çok iyi izlenimlerle ayrıldılar. Bu organizasyonu başarı ile yürüten okulumuzun yöneticilerini candan kutluyorum.

 

Haziran ayında hem vakfımızın, hem de derneğimizin genel kurul toplantılarını Ankara, Edirne ve İstanbuldan katılan arkadaşlarımızla yaptık. Bizleri yeniden bu göreve lâyık bulan arkadaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Elimizden geldiği, gücümüzün yettiği kadar itimatlarınıza lâyık olmaya çalışacağız.

 

Kampüs gelişim projemizin çalışmaları aralıksız ve hızlı bir şekilde devam etmektedir. Kitap bağış kampanyamızda 13.000 kitaba ulaştık. Arkadaşlarımızın son aylarda  bağışladıkları çok sayıdaki kitabı haziran ayı sonunda özel bir araç ile Edirneye gönderdik. Sizlerinde kitap bağışlarınızı bekliyoruz.

 

Son aylarda beni telefonla arayarak yurtdışı gezi talep eden arkadaşlarımızın sayısı hayli arttı. Bu konuda çalışmalarımız devam ediyor. Uygun koşullarda bir tur bulabildiğimizde sizlere duyuracağımı bilmenizi isterim. Şu hususu ayrıca belirtmekte fayda varki aşı serifikası hemen hemen her ülke tarafından istenecek gibi görünüyor. LÜTFEN AŞI OLMAYI İHMAL ETMEYİN.

 

Sözlerime burada son verirken. Hepinize mutlu ve sağlıklı bir tatil ve hayırlı bayramlar dilerim.

Yayınlanma Tarihi: 16 Temmuz 2021 Cuma, 04:18

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir