Başkandan Mektup

ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN

Sevgili Arkadaşlar,

Üzücü ve sıkıntılı geçen bir yılı da geride bırakarak,  yeni bir yıla girmenin umudunu ve  mutluluğunu yaşıyoruz. Herşeye rağmen Ekim ayında yeniden yüzyüze eğitime başlamış olmanın verdiği sevinç ve heyecan ile çalışmalarımıza başladık.

Bir yandan, Edirne Lisesi Senfoni Orkestramızın ihtiyaç duyduğu yeni enstrümanları sağlayarak okulumuza ulaştırmanın heyacanını yaşarken, diğer yandan Robot kulübümüze gerekli olan malzemeleri temin etmenin sevinci ile mutlu olduk. Kampüs Gelişim Projesi kapsamında yapılmakta olan restorasyon çalışmalarında da sona doğru yaklaşmakta olmanın memnuniyetini duymaktayız.

Diğer tarafdan, okulumuz 3D Teknoloji Laboratuvarının ders proğramlarının güncellenmesi tamamlandı ve konunun uzmanlarınca öğretmenlerimize, bu alandaki yeniliklerin anlatıldığı bir seminer yapıldı.

Öğretmenler Günü nedeniyle lisemizde düzenlenen etkinlikler son derece başarılı geçti. Vakfımız ve derneğimiz tarafından hazırlanan küçük armağanlar öğretmenlerimize takdim edildi.

Her alanda işbirliği yaptığımız, okulumuzdan destek ve yardımlarını esirgemeyen Trakya Üniversitesinin Rektörü Prof.Dr.Sayın Erhan Tabakoğlu’nu makamında ziyaret ederek, şükranlarımızı sunduk.

Vakfımız bu yıl, öğrenci kardeşlerimize verdiği burs sayısını ve miktarını günün koşullarını da dikkate alarak arttırdı. Ancak Bilindiği gibi vakfımızın olanakları sınırlıdır. Sizlerin yardım ve desteklerinize ihtiyacımız var. Lütfen geleceğimizin teminatı olan evlatlarımızdan desteklerinizi esirgemeyin. Allah şimdiden hayırlarınızı kabul etsin.

Yeni yılınızı kutlar, saygılar sunarım.

Yayınlanma Tarihi: 25 Aralık 2021 Cumartesi, 16:12

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir