Başkandan Mektup

ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN

Sevgili Arkadaşlar,

Pandemi koşulları nedeniyle 2 sene ara vermek zorunda kaldığımız geleneksel pilav şenliklerimizi, sağlık önlemlerini de dikkate alarak,bu yıl  19 Mayıs gününde ve açık havada yapmayı kararlaştırdık.

Bir pilav şenliği öncesi sizlere seslenebilmeyi gerçekten çok özlemiştim 2019 pilav günümüzden bu yana 3 yıl geçti. İnşallah 19 Mayıs günü yine birlikte olacağız. Geleneksel Pilav Şenliklerimiz için büyük bir heyacanla hazırlanıyoruz.

Bu yıl pilav günü kutlamalarını,sağlığımızı da koruyabilme amacıylaokulumuz bahçesinde bulunan ”150. YIL ATATÜRK ANITI’ın        önünde açık havada yapacağız. Sizlerden bir istirhamım da pandemi bitti düşüncesi ile rehavete kapılmadan, gerekli olan tedbirleri ihmal etmeyelim. Arkadaşlarımızı çok özledik,onları kucaklamak istiyoruz ama lütfen tedbiri elden bırakmayalım.

60.yıl anısı plaketlerini 18 Mayıs akşamı Villa Restoranın bahçesinde yapacağımız GELENEKSEL MERİÇ GECESİNDE özel bir törenle takdim edeceğiz. Bu geceye katılmak isteyenlerin ELYD Edirne şubesi başkanı Sayın TUNÇ ÜÇER’i arayarak önceden rezervasyon yaptırmalarını rica ederim.( 0 543 769 57 98)Bu gecede 1982, 1972 ve 1962 mezunları için özel toplu masalar düzenlenecektir.

50. yıl ve 40. yıl plaketleri ise 19 Mayıs günü okulumuz bahçesinde bulunan“150. Yıl Atatürk Anıtı” önünde yapılacak özel törende takdim edilecektir.

Uzun yıllardır okulumuzu ziyaret etmemiş olan arkadaşlarıma başta okul müzesi olmak üzere okulumuza kazandırdığımız Laboratuvarları ve tesisleri de gezmelerini tavsiye ederim.

Şimdiden Ramazan Bayramınızı candan  kutlar, sağlık ve mutluluk dileklerimle saygılar sunarım.

Yayınlanma Tarihi: 27 Nisan 2022 Çarşamba, 10:45

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir