Başkandan Mektup

ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN

Sevgili Arkadaşlar,

Üç ay gibi uzunca bir aradan sonra yine buluşmak ve sizlere hitap edebilmek, benim için mutlulukların en güzeli. Okulumuz öğrencilerinin birinci yarı yılda elde ettikleri başarıları ile gurur duyarken, 6 Şubat sabahı aldığımız deprem haberi içimizi yaktı.
Güney Doğu Anadolu’daki 11 ilimizde yaşayan 50.000 kardeşimizi kaybettiğimiz bu felakette, 100.000’ den fazla kardeşimiz de yaralandılar. Vefat edenlere Allahtan rahmet, Yaralı kardeşlerimize de acil şifalar dileriz.
Okulumuz kütüphanesinin geliştirilmesi amacıyla 2019 yılında başlattığımız KİTAP BAĞIŞ KAMPAYASINDA hedeflediğimiz 25.000 kitap sayısına ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Okulumuz öğrencilerinin en iyi şekilde yetişmesi için yapmakta olduğumuz YAZ OKULU uygulamasını bu yılda tekrarlayacağız.
Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. Yılını kutlamak amacıyla  Edirne’miz de çok görkemli bir açık hava konseri planladık. 24 Haziran akşamı yapılacak bu konsere hepinizi bekliyoruz.
23 Nisan Pilav Günümüzde  Edirne’mizde buluşmak ve hasret gidermek en büyük arzumuz. Ayrıca Şimdiden Mübarek Ramazan Bayramınızı en iyi dileklerimle kutlar, sağlık ve mutluluklar diler, saygılar sunarım.

Yayınlanma Tarihi: 09 Nisan 2023 Pazar, 23:10

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir