Başkandan Mektup

ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN

Sevgili Arkadaşlar,

Yaklaşık 20 yıldır bu köşeden size hitap etmek benim için çok büyük bir mutluluk idi. Ancak sizler de takdir edersiniz ki her şeyin bir sonu vardır. Bizler artık yaşlandık ve biraz da yorulduk. Bayrağı daha genç kardeşlerimize devretmenin zamanıdır diyerek aday olmadık. Ancak Edirne Lisesi Eğitim Vakfındaki görevlerimize bir süre daha devam edeceğiz.

57. genel kurul toplantımız sonunda çok iyi bir yönetim kurulu oluştu. Bu kardeşlerimize büyük bir gönül rahatlığı ile bayrağı devrettik. Kendilerine de belirtiğimiz gibi her zaman onların yanındayız ve yardıma da hazırız. Şuna bütün kalbimle inanıyorum ki ELYD ve ELEV olarak bundan sonra da birçok işleri daha birlikte başaracağız.

Bu yirmi yıl boyunca bana ve yönetim kurullarında görev yapan arkadaşlarıma çok büyük destekler verdiniz ve yardımcı oldunuz. Allah sizden razı olsun. Hepinize şükranlarımı arz ederim. Sağ olun, var olun.

Tarihi Edirne Lisesi 167 yıllık geçmişi ile eskiden olduğu gibi bugün de, Türk Milli Eğitimin ulu bir çınarı ve Trakya’nın bir incisidir. Ancak görevimiz daha bitmedi. “EDİRNE LİSESİ VE KAMPÜSÜ GELİŞİM PROJEMİZİ” tamamlayıncaya kadar sizin yardım ve desteğinize ihtiyacımız var. Bunu da bizden esirgemeyeceğinize bütün kalbimle inanıyorum.

Değerli Kardeşlerim,

Lütfen camiamıza, Edirne’mize, okulumuza, derneğimize ve vakfımıza sahip çıkalım. “EDİRNE LİSESİ KARDEŞLİĞİ” ruhunun korunmasına ve camiamızı oluşturanların, birbirlerini sevgiyle kucaklamalarına ve dayanışma içinde olmalarına yardımcı olun. Edirne Liselilerin bayrağını, Atatürk ilkelerinden ayrılmadan, hep yükseklerde tutun ve bu duyguları gelecek kuşaklara da aşılayın, bunu başarı ile yapacağınıza inancım tamdır.

Hepinize sağlık ve mutluluklar dilerim.

ATIL ERMAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir