Başkandan Mektup

ELYD Genel Başkanı Atıl ERMAN
Sevgili Arkadaşlar,

Son bültenden bu yana geçen iki aylık zaman dilimi içinde çok yoğun bir şekilde çalışarak çeşitli etkinlikler yaptık. Öncelikle okulumuzdan ayrılan yöneticilerimizi ödüllendirdik. Daha sonra ise okulumuza yeni atanan yöneticilerimizi ziyaret ederek, hoş geldiniz dedik ve başarı dileklerimizi ilettik.

Diğer yandan Kasım ayı ortalarında İstemi Betil arkadaşımızın acı haberi bizi üzdü. Camiamızın başı sağ olsun.

Kurban Bayramının son günü derneğimizde bayramlaşma töreni düzenledik. Edirne’mizin tanıtımına katkı amacıyla Ankara’daki sergimiz büyük ilgi ve beğeni ile karşılandı. Aynı akşam Ankara Şubemizin düzenlediği “Meriç gecesi” ne katılım çok yüksekti.

Genel Merkezimiz tarafından organize edilen Ankara-Beypazarı-Göynük gezisi de çok başarılı ve neşeli geçti. Geziye katılan arkadaşlarımız bize memnuniyetlerini bildirdiler.

Kampüs Gelişim Projemiz ile ilgili olarak Ankara da Çok üst düzeyde yaptığımız temaslardan olumlu cevaplar aldık. Aralık ayı içinde Ankara’yı ziyaret ederek detaylı görüşmelerde bulunacağız.

Edirne’de Bir bina alarak, bir kültür ve sanat merkezi oluşturma projemiz ile ilgili çalışmalarımızda bütün hızıyla devam etmektedir.

Derneğimizce her yıl ülkemize büyük hizmetlerde bulunan kişi veya kişilere verilmekte olan “Elyd Büyük Ödülü” nün, bu yıl 1946 Mezunlarımızdan Sayın Halil Başol ağabeyimize takdim edilmesine, yönetim kurulumuzca oy birliği ile karar verildi.

Kayıtlarımızda yaptığımız incelemeler sonucunda, 2011 yılının bitmek üzere olduğu şu günlerde, Bazı arkadaşımızın halâ üye aidatlarını ödemediklerini büyük bir üzüntüyle saptamış bulunuyoruz. Onlarında bu ay içinde en seri şekilde aidatlarını havale edeceklerine inanıyorum.

Yeni yılda sizlere sağlık ve mutluklar diler, saygılarımı sunarım.

Yayınlanma Tarihi: 05 Aralık 2011 Pazartesi, 10:16

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir