Okulumuzun 1949 yılı mezunlarımızdan ve Edirne’mizin tanınmış Avukatlarından Burhan Cay ağabeyimiz hakkın rahmetine kavuşmuştur. Lisemizin eski müdür yardımcılarından ve biyoloji öğretmeni merhume Remziye Cay hocanım ile emekli Edebiyat öğretmeni Nükhet Cay hocanımın ağabeyleri olan, sevgili ağabeyimize Allahtan rahmet dilerken, ailesinin ve sınıf arkadaşlarının acılarını paylaşır, taziyetlerimizi sunarız.
1978 Mezunları
1978 mezunu arkadaşlarımızı arıyoruz 40.yıllarını tamamlayan 1978 mezunu arkadaşlarımıza özel olarak yaptırılan kristal ödülleri verilecektir.