Uzun yıllar Edirne Lisesinde öğretmenlik yapan ve öğrencilerinin büyük sevgi ve saygısına mazhar olan çok değerli hocalarımız Sayın Gözde HALAZAOĞLU ile Sayın Gönül TUNAMAN’ı on beş gün ara ile kaybettik. Acımız çok büyüktür. Mekânları Cennet olsun. Her ikisi de zarafet ve nezaket timsali olan hocalarımızı hiçbir zaman unutmayacağız. Ailelerinin mensuplarına ve Edirne Lisesinden Yetişenler camiasına baş sağlığı dileklerimizi ve taziyelerimizi sunar, Allahtan rahmet dileriz.
1978 Mezunları
1978 mezunu arkadaşlarımızı arıyoruz 40.yıllarını tamamlayan 1978 mezunu arkadaşlarımıza özel olarak yaptırılan kristal ödülleri verilecektir.