Lisemizin 1946 yılı mezunlarından olup, okulumuzda uzun yıllar tarih öğretmeni ve müdür yardımcısı olarak görev yapan ve birçok öğrenci yetiştiren değerli öğretmenimiz, MELİHA GÜLDİKEN GÖKNİL hanımefendiyi kaybettik. Camiamızın başı sağ olsun. Edirne Lisesinin eski müdürlerinden merhum Nedim Göknil beyefendi ile evli olan hocamıza Allah’tan rahmet diler, aile bireylerinin acılarını paylaşırız.
1978 Mezunları
1978 mezunu arkadaşlarımızı arıyoruz 40.yıllarını tamamlayan 1978 mezunu arkadaşlarımıza özel olarak yaptırılan kristal ödülleri verilecektir.