Camiamız mensuplarından, Bucak devlet hastanesi Nöroloji Uzmanı sevgili arkadaşımız Dr. Tuncay Epçeliden, üzülerek bildiriyoruz ki bir ay ara ile önce babası Remzi Epçeliden’i, bir ay sonra da sevgili annesi Fatma Epçeliden’i kaybetti. Arkadaşımızın büyük acısını paylaşır, merhum ve merhumeye Allahtan rahmet, geride kalanlara da Tanrı’dan sabırlar dileriz.
1978 Mezunları
1978 mezunu arkadaşlarımızı arıyoruz 40.yıllarını tamamlayan 1978 mezunu arkadaşlarımıza özel olarak yaptırılan kristal ödülleri verilecektir.