Lisemizin 1948 mezunlarından ve camiamızın sevilen ismi Rüştü Ergun Ağabeyimizin vefatını büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Sevgili Ağabeyimize Allahtan rahmet diler, ailesi mensuplarına taziyetlerimizi arz ederiz. Sınıf arkadaşlarının ve camiamızın başı sağ olsun.
1978 Mezunları
1978 mezunu arkadaşlarımızı arıyoruz 40.yıllarını tamamlayan 1978 mezunu arkadaşlarımıza özel olarak yaptırılan kristal ödülleri verilecektir.