Okulumuzun 1974 mezunlarından SİNEM ZEYNEP ARSEVEN kardeşimizi kaybettik. Merhumeye Allahtan rahmet diler, ailesinin ve devre arkadaşlarının acılarını paylaşırız.
Edirne Lisesinin 1946 yılı mezunlarından ve camiamızın en büyük ağabeylerinden, İstanbul Verem Savaş Derneği Başkanı DR. AHMET REFİK EREM ağabeyimizi kaybettik. Merhuma Allahtan rahmet diler. Lisemiz mezunlarından olan değerli eşleri, Güler ablamıza da baş sağlığı dileklerimizi sunarız.
1978 Mezunları
1978 mezunu arkadaşlarımızı arıyoruz 40.yıllarını tamamlayan 1978 mezunu arkadaşlarımıza özel olarak yaptırılan kristal ödülleri verilecektir.